ONS

Farna, Górniak, Bednarek i Bajm wystąpią na "Top Trendy 2012"

ONS

Sopot Top Trendy Festiwal 2012 zbliża się wielkimi krokami. Już za kilkanaście dni w dniach 25-27 maja odbędzie się jedno z najważniejszych wydarzeń muzycznych w kraju. Na wyjątkowy, jubileuszowy koncert w Sopocie przyjedzie tłum największych gwiazd polskiego show-biznesu. Z okazji 10-lecia festiwalu organizatorzy zaprosili m.in. Marylę Rodowicz, Edytę Górniak, zespół Bajm, Kamila Bednarka i wiele, wiele innych.

Pierwszego dnia (25 maja) odbędzie się wielki koncert TOP w którym wystąpią takie gwiazdy jak: Ewa Farna, Anna Maria Jopek, Yugopolis, Stanisław Soyka, Sylwia Grzeszczak, Maciej Maleńczuk, Zakopower i Kamil Bednarek. W drugiej części wieczoru z okazji 40-lecia piosenki "Małgośka" usłyszymy największe przeboje Maryli Rodowicz. Po zakończeniu występów wielkiej gwiazdy na scenie pojawi się zespół Bajm, który uczci 35-lecie swojej działalności!  Okazuje się, że podczas tegorocznego festiwalu po raz pierwszy zostaną wręczone nagrody za "Cyfrowy Przebój Roku 2011". Nagrodę w tej kategorii odbiorą muzycy z zespołu Blue Cafe. To właśnie ich przebój "Buena" był najczęściej ściągany z internetu lub telefonów. Pierwszy dzień imprezy poprowadzą Paulina Sykut i Maciej Rock.

Drugiego dnia (26 maja) swoje umiejętności zaprezentują finaliści konkursu "Trendy". Po zakończeniu konkursu przed zgromadzoną publicznością wystąpią muzycy z zespołu Lady Pank, którzy w tym roku obchodzą 30-lecie pracy na scenie. Jubileusz poprowadzi Maciej Dowbor. Z okazji 10-lecia festiwalu organizatorzy zorganizowali również specjalny koncert, na który zaproszono największe gwiazdy jakie mogliśmy usłyszeć w poprzednich edycjach. Na scenie pojawią się m.in. Ich Troje, Agnieszka Chylińska, Edyta Górniak i Afromental.

Trzeciego dnia (27 maja) odbędzie się Sopocka Noc Kabaretowa podczas której wystąpią m.in. Kabaret Ani Mru Mru, Jerzy Kryszak, Neonówka oraz Cezary Pazura, który razem z Marcinem Wójcikiem poprowadzi imprezę.

Wygląda więc na to, że Sopot Top Trendy 2012 po raz kolejny będzie jednym z najważniejszych imprez z kraju. Zastanawiamy się jedynie, czemu na festiwalu zabraknie Dody, której ostatnia płyta w minionym roku pokryła się platyną...

 

Przeładuj

TYLKO U NAS: Chris z "Hotelu Paradise" i jego ukochana Monika chcą wziąć ślub! "Stworzymy prawdziwą rodzinę"

zobacz 01:48