Patricia Kazadi i Igor Kwiatkowski na koncercie w Kielcach Marta Gałuszewska, Gromee, Alvaro Soler na koncercie w Kielcach Sarsa i Natalia Zastępa na koncercie w Kielcach Roksana Węgiel w różowej sukience Netta na koncercie w Kielcach
Cleo, Sarsa, Roxie na koncercie w Kielcach

W Kielcach odbył się koncert "Przebój Lata RMF FM i Polsatu" podczas którego polscy artyści walczyli o tytuł hitu lata 2019. Wśród nich pojawili się m.in. Natalia Zastępa, Roksana Węgiel, Sarsa, Cleo, Marta Gałuszewska i Gromee. Nie zabrakło również światowych gwiazd - po raz pierwszy w Polsce zaśpiewała Netta - zwyciężczyni Eurowizji w 2018 roku oraz Alvaro Soler, który zaprezentował kilka swoich największych hitów. Zobaczcie, jak zaprezentowały się gwiazdy! 

Zobacz także: Plebiscyt PARTY.PL na hit lata 2019! Ostatni tydzień głosowania! Cleo ma jeszcze szanse!

1/6
Patricia Kazadi i Igor Kwiatkowski na koncercie w Kielcach

Koncert poprowadzili Igor Kwiatkowski i Patricia Kazadi, która zaprezentowała się w kilku kreacjach. Fioletowa kreacja podobała nam się jednak bardziej, a Wam?

2/6
Marta Gałuszewska, Gromee, Alvaro Soler na koncercie w Kielcach

O tytuł hitu lata walczyli również Gromee i Marta Gałuszewska. Z kolei Alvaro Soler odebrał platynowe płyty za single i album, które w Polsce cieszyły się ogromną popularnością.

3/6
Sarsa i Natalia Zastępa na koncercie w Kielcach

Na scenie w Kielcach pojawiły się również kolorowa Sarsa z hitem "Tęskno mi" oraz Natalia Zastępa z piosenką "Nie żałuję". 

4/6
Roksana Węgiel w różowej sukience

Na koncercie nie mogło zabraknąć Roksany Węgiel, która podbija polską scenę w zawrotnym tempie. W pięknej różowej sukience i wysokich szpilkach 14-letnia gwiazda wykonała hit "Dobrze jest, jak jest". 

5/6
Netta na koncercie w Kielcach

Po raz pierwszy w Polsce zaśpiewała wielka gwiazda - Netta, która wygrała Eurowizję w 2018 roku! Nie mogło więc zabraknąć wielkiego przeboju "Toy"! 

6/6
Cleo i Lanberry na koncercie w Kielcach

O tytuł przeboju lata walczyły również Lanberry z "Mówiłeś" i Cleo z hitem "Za krokiem krok"! 

A my kilka minut temu przewidzieliśmy, że do wielkiego finału dostaną się Cleo, Roksana i Sarsa! Która z nich wygra?

 

 

Werdyktem widzów nagrodę otrzymała Cleo! Gratulacje!

Pamiętajcie, że możecie wciąż głosować na hit lata 2019 w plebiscycie na Party.pl! Link poniżej! Czy tam również wygra Cleo?