Robbie Margot Leonardo DiCaprio Brad Pitt Quentin tarantino Rafał Zawierucha na premierze filmu Tarantino Robbie Margot Leonardo DiCaprio Brad Pitt Michelle Rodriguez Karolina Kurkova i Dakota Fanning
Robbie Margot Leonardo DiCaprio
East News

Quentin Tarantino zaprezentował swój najnowszy film podczas 72. Festiwalu Filmowego w Cannes.  Na premierze filmu "Pewnego razu… w Hollywood" zjawił się tłum gwiazd największego formatu. Podczas światowej premiery na czerwonym dywanie mogliśmy zobaczy m.in. Brada Pitta, Leonardo DiCaprio i Robbie Margot, czyli odtwórców głównych ról.

Oczywiście to nie jedyne gwiazdy, które pojawiły się w tego dnia w Cannes. Jednak wszystkie zaskoczyły niezwykle efektownymi kreacjami. Zobaczcie sami!

Zobacz takżePolski aktor zagra jedną z głównych ról w filmie Quentina Tarantino! Kim jest Rafał Zawierucha? Znacie go doskonale z serialu TVN!

1/8
Robbie Margot Leonardo DiCaprio Brad Pitt Quentin tarantino
East News

W filmie Quentina Tarantino pojawia się też polski wątek. W roli Romana Polańskiego zobaczymy Rafała Zawieruchę. Polskiego aktora doskonale znamy w ról w serialach "Przepis na życie", "Ojciec Mateusz" czy "Za marzenia". Niedawno pojawiły się plotki, że sceny z aktorem zostały wycięte z filmu, ale okazały się nieprawdziwe, co potwierdza sam zwiastun! Rafał Zawierucha pojawia się wielokrotnie w oficjalny trailerze, a film trafi do kin już 26 lipca 2019 roku, polscy widzowie zobaczą go 9 sierpnia. Aktora nie mogło więc zabraknąć na premierze!

2/8
Rafał Zawierucha na premierze filmu Tarantino

Rafał Zawierucha ma więc powód do dumy! 

Przygotowywałem się do grania postaci, nawet nie śmiąc się odezwać do Romana Polańskiego. Gdyby to zaproponowała produkcja czy sam reżyser, pewnie doszłoby do spotkania. Ale oni tego nie szukali. Zaufałem im. Przygotowałem się, czytając wywiady, jego książkę, na podstawie rozmów z ludźmi, którzy go znają - mówił w Gazecie Wyborczej o roli w filmie.

Rafał bardzo chwali pracę z Margot Robbie:

Wspaniała osoba i niezwykła osobowość. Ona jest dzisiejszą Marilyn Monroe, w dobrym znaczeniu. Zna świat. Wszyscy ją kochają, i faceci, i kobiety. Czysto, bez podtekstów, na zasadzie dotknąć, uściskać, spotkać, uśmiechnąć się. Margot szanuje drugiego człowieka. Jest bardzo profesjonalna i cudownie zwichrowana. Roztoczyła wokół mnie atmosferę wsparcia. Byliśmy zespołem, zresztą tam każdy wie, że wszyscy grają do jednej bramki. - mówił.

Zwiastun filmu "Pewnego razu... w Hollywood"

 

3/8
Robbie Margot Leonardo DiCaprio Brad Pitt
East News

Leonardo DiCaprio gra główną rolę i wciela się w postać Ricka Daltona, który chce zrobić karierę filmową. Z kolei Brad Pitt gra jego dublera, Cliffa Bootha. Akcja nowego filmu Tarantino toczy się w 1969 roku w Los Angeles. Piękna Margot Robbie, którą widzieliśmy już u boku DiCaprio w filmie "Wilk z Wall Street" pojawiła się w roli Sharon Tate, a Romana Polańskiego zagrał Rafał Zawierucha. Historia zabójstwa aktorki przez gang Mansona jest tłem dla filmu. W produkcji zobaczymy też Luke'a Perry'ego w swojej ostatniej roli! Film "Pewnego razu… w Hollywood" z całą pewnością może liczyć na rekordową oglądalność.

"Pewnego razu... w Hollywood" - pierwsze recenzje!

Świadczą o tym też pozytywne i pełne entuzjazmu opinie krytyków filmowych. Steve Pond z magazynu "The Wrap" pisze:

Obraz jest wspaniałym placem zabaw dla reżysera, który fetyszyzuje starą popkulturę i wprowadza jej radosną przewrotność do rzemiosła filmowego - czytamy.

Z kolei Peter Bradshaw z magazynu "The Guardian" skupia się na wątku Tate i Polańskiego zauważając morderczo-fikcyjne spojrzenie na sektę Mansona – szokujące, porywające, olśniewająco nakręcone.

Jason Gorber z „That Shelf” pisze, że film Tarantino to:

...historycznie wątpliwy, genialny tematycznie" film, który "mógłby wygrać Złotą Palmę lub zostać wygwizdany przez publiczność – a być może obie te rzeczy na raz

4/8
Michelle Rodriguez
East News

Film "Pewnego razu w Hollywood" został nagrodzony w Cannes sześciominutowymi owacjami na stojąco!  Na premierze pojawiła się m. in. Michelle Rodriguez w imponującej białej sukni z odkrytymi ramionami od Rami Kadi z kolekcji wiosna 2019 Couture.

5/8
Karolina Kurkova i Dakota Fanning
East News

Na obszerne suknie z szerokim dołem postawiły też Karolina Kurkova i Dakota Fanning. Widać, że odkryte ramiona wróciły do łask i coraz więcej gwiazd wybiera takie rozwiązanie. 

6/8
 Chara Ferragani
East News

Elle Fanning wybrała stylizację, która nawiązuje do hollywoodzkiej klasyki w stylu Audrey Hepburn. Biała koszula, czarna spódnica i piękny kapelusz - ten look z pewnością zostanie zapamiętany na długo.

7/8
Brookyn Backham i Hana Cross
East News

Na premierze pojawił się też Brooklyn Beckham ze swoją dziewczyną Haną Cross. 21-letnia modelka niedawno ujawniła ich związek, ale zagraniczne media piszą o tym, że 19-letni syn Beckhamów widuje się z nią już od października 2019. Oboje postawili na klasykę i w Cannes zaprezentowali stylizację z czernią w roli głównej.

8/8
Winnie Harlow  w pomarańczowej sukni
East News

W Cannes pojawiła się też kanadyjska modelka, Winnie Halow, która cierpi na bielactwo. Gwiazda jako jedyna zdecydowała się na suknię z falbanami w mocnym kolorze. Ta stylizacja zdecydowanie wyróżniała się na tle innych gwiazd!