Seksowne tancerki Cleo dostrzeżone za granicą
YouTube

Nie tylko krytyka. W Europie chwalą seksowny występ Cleo na Eurowizji

Seksowne tancerki Cleo dostrzeżone za granicą
YouTube

Emocje towarzyszące występowi Polski na Eurowizji 2014 nie opadają. Wejście do finału konkursu wywołało ogromny entuzjazm wśród fanów, którzy teraz liczą na wysoką pozycję, a może nawet walkę o zwycięstwo. Nie zabrakło jednak głosów krytycznych i to z najmniej spodziewanej strony. Przypomnijmy: "Nie do końca mi się to wszystko podobało. Nie mają szans na zwycięstwo"

Występ Cleo i seksownych tancerek został również dostrzeżony przez zagranicznych dziennikarzy. To właśnie zdjęcia Polek były jednymi z najchętniej publikowanych przez agencje prasowe na całym świecie. Biuściaste tancerki ustępowały tylko "kobiecie z brodą" czyli Conchite Wurst. Wczoraj internet obiegły artykuły z Niemiec, które w dość niepochlebny sposób wypowiadały się o polskim show, nazywając go seksistowskim czy w stylu soft-porno. Nie wszyscy jednak byli tak krytyczni. Wdzięki naszych rodaczek dostrzegł też największy szwedzki tabloid "Nöjesbladet", który cały czwartkowy półfinał podsumował nagłówkiem "Atak polskich piersi!". W artykule zaś komplementują występ Cleo i doceniają go za seksapil.

Co więcej, w głosowaniu szwedzkich internautów zajmujemy drugą pozycję, tuż za Austrią. Oby tak chętnie głosowali na nas w jutrzejszym finale!

Zobacz: Cleo wzruszona przejściem do finału Eurowizji. Donatan zareagował w swoim stylu

Zagraniczne media o występie Polski na Eurowizji

 

Więcej na temat Eurowizja Donatan Cleo
Przeładuj

"Rolnik szuka żony": Ania i Grzegorz Bardowscy planują drugi ślub! Tylko nam zdradzili, dlaczego!

zobacz 02:17