Edyta Herbuś poprowadzi Festiwal w Opolu Rafał Patyra na III Charytatywnych Kulinarnych Zawodach Dziennikarzy Edyta Herbuś na 5. urodzinach fundacji Tesco Dzieciom Edyta Herbuś na Międzynarodowym Dniu Jogi
Edyta Herbuś poprowadzi Festiwal w Opolu
Piotr Serafin
1/5
Edyta Herbuś poprowadzi Festiwal w Opolu
Piotr Serafin

Znamy szczegóły jednego z koncertów podczas tegorocznego festiwalu w Opolu. W niedzielny wieczór 11 czerwca odbędzie się koncert "Opole After Party", czyli koncert muzyki tanecznej. Show poprowadzą... Edyta Herbuś, nowa gwiazda Telexpressu Rafał Patyra oraz Norbi. 

Festiwal w Opolu jest najsłynniejszą sceną muzyczną w Polsce, która tego dnia stanie się również sceną taneczną. Dla mnie to wielka radość powrotu do widzów telewizji publicznej, którzy tak mocno kibicowali mi w jednym z najważniejszych dniu w życiu - konkursie tanecznej Eurowizji. Traktuję to spotkanie, jako sentymentalny powrót do tanecznych korzeni, choć w zupełnie nowej roli - konferansjerki – mówi Edyta Herbuś.

Zobacz: WOW! Edyta Herbuś na okładce Playboya! Tancerka wzięła udział w GORĄCEJ sesji zdjęciowej

Festiwal w Opolu 2017 - program

11 czerwca podczas koncertu Opole After Party na scenie zobaczymy m.in. gwiazdy lat 70-tych i 80-tych, a także topowych wykonawców muzyki tanecznej obecnie. Wystąpią m.in. Wojciech Gąssowski, Papa D, Stachursky, Tercet Egzotyczny, Jerzy Połomski, Bolter, Halina Frąckowiak, Urszula, Kombii, Izabela Trojanowska, Blue Cafe. 

 

Festiwal w Opolu 2017 jeszcze się nie zaczął, a już budzi ogromne emocje. A wszystko za sprawą jubileuszu Maryli Rodowicz, podczas którego miały wystąpić m.in. Kayah oraz Kasia Nosowska. W atmosferze skandalu, obie panie zrezygnowały z udziału w jej show.

Zobacz: Nosowska również wydała oświadczenie w sprawie Opola! Wystąpi z Rodowicz? "Wykluczenie, w jakiejkolwiek odsłonie..."

Będziecie oglądać?

2/5
Materiały prasowe

Norbi poprowadzi festiwal w Opolu. 

3/5
Rafał Patyra na III Charytatywnych Kulinarnych Zawodach Dziennikarzy
Akpa

Na scenie zobaczymy również Rafała Patyrę.

4/5
Edyta Herbuś na 5. urodzinach fundacji Tesco Dzieciom
ONS
5/5
Edyta Herbuś na Międzynarodowym Dniu Jogi
Więcej na temat Edyta Herbuś Opole