Barbara Kurdej-Szatan w Opolu Kayah w białym swetrze Rafał Szatan w Opolu Zespół Soul City w Opolu Zespół Hey, Katarzyna Nosowska na scenie w Opolu
Barbara Kurdej-Szatan w Opolu
Ons.pl
1/13
Barbara Kurdej-Szatan w Opolu
Ons.pl

Kayah, Basia Kurdej-Szatan z mężem i zespołem Soul City, Maciej Musiał, Kasia Kowalska czy Kasia Nosowska z zespołem Hey na scenie w Opolu. Trwają próby do Opola 2016! Gwiazdy dziś przygotowywały się do swoich występów, nawzajem oglądały i słuchały.  Zobaczcie zdjęcia z prób w naszej galerii.

 

Już dziś wieczorem (3 czerwca) o 20.30 koncertem piosenek filmowych zaczyna się Festiwal Opole 2016. Wszystko z okazji 120-lecia kinematografii. Artyści przypomną piosenki, które powstawały do polskich filmów fabularnych i stały się wielkimi przebojami. Koncert poprowadzą Antek Królikowski i Antek Pawlicki. Wybór akurat tych dwóch aktorów nie był przypadkowy, wybrano ich ze względu na imię Antonii. Nawiązuje do jednego z pierwszych polskich filmów - "Antoś po raz pierwszy Warszawie" z 1908 r.

 

Na koniec dnia o 23:00 na deskach amfiteatru w Opolu zaprezentują się debiutanci. W Koncercie Debiuty na scenie wystąpią: Antek Smykiewicz, Kortez, Bovska, Leski, Michał Sobierajski, Jóga, Zimowa, SALK, Daria Zawiałow, Rootzmans. A także Marta Zalewska, która wygrała Opolskie Eliminacje do tegorocznych Debiutów zorganizowane przez Narodowe Centrum Piosenki w Opolu.

 

Wszystko będziemy mogli obejrzeć w TVP1.

 

Zobacz także: Doda szykuje wielkie show w Opolu! Mamy zdjęcia z prób. Zobaczcie, ile osób nad nim pracuje!

 

 

2/13
Kayah w białym swetrze
Ons.pl
3/13
Rafał Szatan w Opolu
Ons.pl
4/13
Zespół Soul City w Opolu
Ons.pl
5/13
Zespół Hey, Katarzyna Nosowska na scenie w Opolu
Ons.pl
6/13
Katarzyna Nosowska na scenie w Opolu
Ons.pl
7/13
Urszula w czarnym swetrze
ons.pl
8/13
Kayah w krótkich spodenkach
Ons.pl
9/13
Maciej Musiał, Katarzyna Kołeczek w Opolu
Ons.pl
10/13
Kasia Kowalska, Krzysztof Cugowski na scenie
Ons.pl
11/13
Małgorzata Ostrowska w opolu
Ons.pl
12/13
Anna Wyszkoni
ONS.pl
13/13
Piotr Kupicha w czarnej kurtce
ons.pl