Miss Polski - kim jest nowa Miss? Nowa Miss Polski - kim jest Kamila Świerc Nowa Miss Polski - kim jest Kamila Świerc Nowa Miss Polski - kim jest Kamila Świerc Nowa Miss Polski - kim jest Kamila Świerc
Miss Polski - kim jest nowa Miss?
1/7
Miss Polski - kim jest nowa Miss?

 

W Krynicy Zdrój, podczas Festiwalu Piękna 2017 w Polsacie, poznaliśmy nową Miss Polski! Została nią 18-letnia Opolanka Kamila Świerc, która koronę odebrała od Miss Polski 2016 - Pauliny Maziarz! Na Instagramie Świerc można znaleźć mnóstwo jej seksownych zdjęć! Kim jest? Czym się zajmuje? Jakie ma marzenia? Poznajcie wszystkie szczegóły! 

 

Zobacz: Oto nowa Miss Polski 2017! Ładniejsza od Pauliny Maziarz? Zobacz ZDJĘCIA z gali!

2/7
Nowa Miss Polski - kim jest Kamila Świerc

 

Kamila Świerc od dawna przygotowywała się do wyborów Miss Polski, także pod okiem gwiazd - m.in. Rafała Maseraka! Na co dzień jest studentką UW na kierunku komunkacja wizerunkowa:

Swoją przyszłość wiążę nie tylko z rolą specjalisty ds. public relations, ale także z pracą w mediach. Uwielbiam seriale kryminalne i interesuję się fotomodelingiem, socjologią oraz projektami społecznymi. Rok temu miałam okazję stworzyć również własny projekt społeczny, który zakończył się sukcesem. Obecnie pracuję nad kolejnym - mówiła. 

 

Zobacz: Miss Polski 2016 czy 2017? Która piękniejsza - Paulina Maziarz, czy Kamila Świerc? GŁOSUJCIE!

3/7
Nowa Miss Polski - kim jest Kamila Świerc

 

Nowa Miss Polski jest także Miss Opolszczyzny 2017! W Opolu Kamila jest coraz bardziej znana, a to wszystko za sprawą jej pracy :)

4/7
Nowa Miss Polski - kim jest Kamila Świerc

 

Jak wynika z jej opisu na Instagramie, Kamila jest również prezenterką TVP 3 Opole! Tam prezentuje m.in. pogodę:

Premiera jesiennej ramówki TVP3 Opole 🍂🍁🎥 To ogromny zaszczyt pracować z tak ambitnymi i pełnymi pasji ludźmi. Cieszę się, że razem z Nimi mogę tworzyć Zespół TVP3 Opole! Bądźcie z nami! 🌹 - pisała podczas wrześniowej ramówki TVP Opole. 

5/7
Nowa Miss Polski - kim jest Kamila Świerc

 

Myślicie, że zrobi karierę w mediach? Trzymamy za nią kciuki!

 

Zobacz: Krzysztof Ibisz to ikona Polsatu! Jak dużo wiesz o prezenterze wszech czasów? :)

7/7
Nowa Miss Polski - kim jest Kamila Świerc
Więcej na temat Miss Polski