Michał Szpak na Top of the Top Sopot Festival Michał Szpak rozbiera się w Sopocie Michał Szpak śpiewa w Sopocie Michał Szpak na Top of the Top Sopot Festival Michał Szpak w Operze Leśnej
Michał Szpak na Top of the Top Sopot Festival
East News
Mamy zdjęcia!
1/5
Michał Szpak na Top of the Top Sopot Festival
East News

Michał Szpak był jedną z gwiazd 1. dnia  Top Of The Top Sopot Festival 2018. Podczas koncertu „Forever Young” wystąpili polscy, jak i zagraniczni artyści, którzy zaśpiewali największe hity lat 80. i 90. Wystąpili m.in. Beverly Craven, Fun Factory, Ten Sharp, Urszula, IRA, Małgorzata Ostrowska, Elektryczne Gitary, Kasia Kowalska czy Maciej Maleńczuk. Podczas pierwszego dnia festiwalu odbył się też jubileusz 35-lecia wydania pierwszej płyty zespołu Lady Pank oraz koncert #iLOVE, w którym wystąpili polscy wykonawcy z najpiękniejszymi piosenkami o miłości.

Podczas 1. dnia festiwalu na scenie pojawił się Michał Szpak. Jak wyglądał? Co zaśpiewał? Zobacz zdjęcia w naszej galerii!

Zobacz: Hołd dla Kory w Sopocie i... żenujące zachowanie Macieja Maleńczuka! Zobacz WIDEO

2/5
Michał Szpak rozbiera się w Sopocie
East News

Podczas wtorkowego koncertu Michał zaśpiewał swoje hity - "Color of your life" i "King of the season".

3/5
Michał Szpak śpiewa w Sopocie
Mat. promocyjne

Początkowo na scenie Michał zaprezentował się w płaszczu, ale potem go zdjął! Jak wyglądał Michał? Tym razem artystka postawił na lateksowy kombinezon w kolorze miętowym. Kombinezon odsłaniał klatkę piersiową artysty. Fanki w Operze Leśnej, jak i przed telewizorami zapewne oszalały na widok tej stylizacji Michała!

Zobacz: Michał Szpak wyprowadzi się na stałe z Polski?!

4/5
Michał Szpak na Top of the Top Sopot Festival
ONS.pl

Jak podoba Wam się stylizacja Michała?

5/5
Michał Szpak w Operze Leśnej
ONS.pl
Więcej na temat Michał Szpak Top of the Top