Eurowizja 2018 - Michał Szpak i Marta Gałuszewska w duecie?! Familiada:  Michał Szpak, Marta Gałuszewska, Tomasz Kammel i Dawid Kwiatkowski Marta Gałuszewska o Michale Szpaku Michał Szpak, Marta Gałuszewska Michał Szpak, Marta Gałuszewska
Eurowizja 2018 - Michał Szpak i Marta Gałuszewska w duecie?!
Zobaczcie, jak razem śpiewają
1/5
Eurowizja 2018 - Michał Szpak i Marta Gałuszewska w duecie?!

 

Michał Szpak ponownie wystąpi na Eurowizji?! Takie informacje pojawiają się od momentu, kiedy wydał trzyminutowy singiel "Don't Poison Your Heart". Okazuje się, że rzeczywiście wokalista myślał o tym, aby ponownie wziąć udział w polskich preselekcjach, ale tym razem chciał, by towarzyszyła mu Marta Gałuszewska - zwyciężczyni ostatniej edycji "The Voice of Poland"! W tej sprawie wytwórnia Szpaka wysłała nawet zapytanie do wytwórni Gałuszewskiej, czy ich duet mógłby wziąć udział w preselekcjach! Czy to możliwie? Poznajcie szczegóły na kolejnych stronach!

 

Zobacz także: Sylwia Grzeszczak weźmie udział w eliminacjach do Eurowizji 2018? Znamy jej decyzję!

2/5
Familiada:  Michał Szpak, Marta Gałuszewska, Tomasz Kammel i Dawid Kwiatkowski
East News

 

Ale do ich duetu niestety, prawdopodobnie nie dojdzie:

Firma fonograficzna wydająca albumy Michała Szpaka Sony Music Entertainment Poland zwróciła się do firmy fonograficznej Universal Music Polska wydawcy albumów Marty Gałuszewskiej z zapytaniem o możliwość startu Michała i Marty z piosenką “Don’t Poison Your Heart” w duecie w polskich preselekcjach do Konkursu Piosenki Eurowizji 2018. Sony Music dostało od firmy Universal odpowiedź odmowną. Dodatkowo Management Michała Szpaka firma J&J Musicart zwróciła się z nieoficjalnym zapytaniem do samej Marty Gałuszewskiej czy chciałaby wziąć w udział w Eurowizji wraz z Michałem, a sama artystka zareagowała na ten pomysł bardzo entuzjastycznie – czytamy w oświadczeniu na Eska.pl. 

Ale to oznacza, że... 

3/5
Marta Gałuszewska o Michale Szpaku

 

...Michał Szpak ponownie jest zainteresowany występem na Eurowizji! Artyści mają czas do 1 lutego żeby nadesłać swoje propozycje do TVP! Czy w krajowych eliminacjach znów więc zobaczymy Michała? Patrząc na listę chętnych artystów, nie mamy wątpliwości, że wygrałby je z łatwością. Poważną konkurentką byłaby pewnie Sylwia Grzeszczak, która wciąż się waha! 

 

Zobacz: Sylwia Grzeszczak weźmie udział w eliminacjach do Eurowizji 2018? 

 

4/5
Michał Szpak, Marta Gałuszewska
East News

 

Co sądzicie o tym pomyśle? 

 

Zobaczcie, jak Michał i Marta dają sobie radę w duecie!

 

5/5
Michał Szpak, Marta Gałuszewska
ONS.pl
Więcej na temat Michał Szpak Eurowizja