Mateusz Maga nagrał piosenkę na Eurowizję

Mateusz Maga nagrał piosenkę na Eurowizję 2017! Hit czy kit? POSŁUCHAJ!

Mateusz Maga nagrał piosenkę na Eurowizję

Mateusz Maga nagrał piosenkę! W sieci pojawił się jego singiel "First Kiss", z którym być może zgłosi się na Eurowizję 2017! Jak podoba się Wam piosenka tego androgenicznego uczestnika "Top Model"? Czy Mateusz ma szansę na karierę?

 

Mateusz Maga napisał piosenkę na Eurowizję 2017 

Do 20 stycznia polscy artyści mogą zgłaszać swoje propozycje na Eurowizję 2017. TVP wybierze od 5 do 10 wykonawców, którzy wezmą udział w polskich preselekcjach już 11 lutego. Czy wśród nich będzie Mateusz Maga:

 

Yeeeah…. Tak! Stało się…! Zaczynam 2017 rok z moim pierwszym utworem. First song… First Kiss! To niesamowite uczucie - zwłaszcza dla mnie jako modela! [...] Uważam, że warto podejmować próby, warto narzucać sobie cele do ich realizacji…. Przede mną okres wielu zajęć, warsztatów woklanych, dzięki którym chcę rozwijać. Miło mi czytać jak coraz częściej dostaje wiadomości, że jestem dla Was motywacją do realizacji celów! Warto kochać to co się robi i spełniać się w kilku płaszczyznach! Wiadomo, że zawsze pojawiają się różne opinie… wiele osób często odgórnie przekreśla kogoś… ale pamiętajcie nigdy nie rezygnujcie z tego do czego dążycie pomimo opinii innych! Tego Wam życzę w tym 2017 roku! - pisze Mateusz na swoim profilu. 

Eurowizja 2017 - kto z Polski?

 

Z kim zmierzy się Mateusz Maga w starciu o udział na polskich preselekcjach? Na giełdzie nazwisk pojawiają się Gosia Andrzejewicz, Anna Cyzon, Leszek Stanek, Daria Zawiałow, Kasia Popowska.

 

Zobacz: Stanek, Popowska, Andrzejewicz - to oni wezmą udział w polskich preselekcjach do Eurowizji 2017?

 

Mateusz Maga i jego pierwszy singiel.

 

Mateusz Maga - okładka pierwszego singla.

Okładka singla Mateusza Magi - First Kiss

 

Mateusz Maga zrobi karierę na polskiej scenie?

Mateusz Maga na imprezie Martini
ONS

Więcej na temat Eurowizja Mateusz Maga
Przeładuj

Tamara Arciuch o krytyce jurorów w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"! Kto jest najostrzejszy? "To zależy od występu..."

zobacz 01:19