Krzysztof Gojdź zdradził, co zrobi z pieniędzmi z Tańca z Gwiazdami Krzysztof Gojdź - co zrobi z pieniędzmi z Tańca z Gwiazdami? Krzysztof Gojdź - co zrobi z pieniędzmi z Tańca z Gwiazdami? Krzysztof Gojdź zdradził, co zrobi z pieniędzmi z Tańca z Gwiazdami Krzysztof Gojdź i Walerija Żurawlewa
Krzysztof Gojdź zdradził, co zrobi z pieniędzmi z Tańca z Gwiazdami
1/5
Krzysztof Gojdź zdradził, co zrobi z pieniędzmi z Tańca z Gwiazdami

 

Krzysztof Gojdź ma za sobą pierwszy odcinek "Tańca z Gwiazdami"! Poradził sobie bardzo dobrze, mimo że na kilka dni przed uległ poważnej kontuzji! Na Facebooku zdradził zaś, co zrobi z pieniędzmi z honorarium. Będziecie zaskoczeni, zwłaszcza, że w wywiadach lekarz medycyny estetycznej poszedł do programy właśnie ze względów finansowych!

 

Będziecie mu kibicować?

 

Zobacz: Krzysztof Gojdź opowiedział nam o domówce z uczestnikami TzG: "Myślałem, że to jest smutna i drętwa dziewczyna!"

2/5
Krzysztof Gojdź - co zrobi z pieniędzmi z Tańca z Gwiazdami?

 

Krzysztof Gojdź przekaże honorarium za pierwszy odcinek na rzecz Domu Pomocy Społecznej w Karczewie:

Ale emocje w Tańcu z Gwiazdami. Nie wiedziałem, że mnie tak to poruszy. Dziękuję za Wasze wsparcie. Za honorarium za ten odcinek wesprę starsze, samotne osoby, aby na ich twarzach choć przez chwilę pojawił się uśmiech. Pamiętajmy, że nawet zwykły dla nas gest przytulenia osoby starszej znaczy dla niej o wiele więcej niż się nam wydaje. Oni potrzebują ciepła, dotyku i chwili rozmowy. - pisze lekarz. 

Zobacz: Krzysztof Gojdź poprawi urodę Popkowi?! Zobacz, co powiedział na jego temat!

3/5
Krzysztof Gojdź - co zrobi z pieniędzmi z Tańca z Gwiazdami?

Parę dni przed 1. odcinkiem Gojdź uległ wypadkowi - partnerka uderzyła go przypadkiem w twarz:

 

Kochani, Wiele osób zauważyło, że wczoraj na lajfie Tańca z Gwiazdami miałem dziubek ze spuchniętymi wargami i makijaż jak u Drakuli. Obrzmiałe wargi po wypadku podczas treningu wracają już do normalności, a za tydzień nie dam się tak upudrować. Dziś już od rana treningi do kolejnego tańca...

Zobacz: Krzysztof Gojdź przyznaje: "Jestem zakochany!"! W kim?

4/5
Krzysztof Gojdź zdradził, co zrobi z pieniędzmi z Tańca z Gwiazdami

 

Będziecie mu kibicować? :) 

 

5/5
Krzysztof Gojdź i Walerija Żurawlewa
ONS.pl