Kasia Moś - główne

TYLKO U NAS: Znamy najbliższe plany Kasi Moś! Szykuje się wielki duet...

Kasia Moś - główne

Cześć, tutaj Kasia! :) 

Właście wróciłam z małego tournee  - odwiedziłam Rygę, Londyn, Tel-Aviv, Kijów oraz Amsterdam. W tych pięknym miejscach miałam okazję zaprezentować utwór "Flashlight". Było mi niezwykle miło, iż moja piosenka została tak pozytywnie przyjęta przez fanów Eurowizji w całej Europie i nie tylko! Poznałam tam wielu wspaniałych artystów, m.in. zespół Norma John, z którym planujemy nagranie singla! Po Eurowizji czeka mnie więc wycieczka do Finlandii. O szczegółach opowiem wkrótce ;)

Tymczasem w najbliższy weekend wystąpię w Madrycie podczas koncertu dla części uczestników konkursu. Od 30 kwietnia do 14 maja będę oczywiście w Kijowie, a tuż po powrocie przygotowuję się do biletowanego koncertu w warszawskim klubie Progresja już 1 czerwca, na który serdecznie wszystkich zapraszam! Usłyszycie tam materiał z mojej pierwszej płyty "Inspination" oraz parę premierowych piosenek. Wraz ze mną na scenie wybitni muzycy - Mateusz Moś, Mateusz Kołakowski, Tomek Mądzielewski i Maciek Magnuski. 

Kochani, trzymajcie za mnie kciuki, mam nadzieję, że Was i samej siebie nie zawiodę! Oglądajcie Eurowizję. Serdecznie pozdrawiam! :) :)

Kasia Moś

Kasia Moś w Progresji

Więcej na temat Eurowizja Kasia Moś
Przeładuj

Tak wygląda grób Pawła Królikowskiego rok po śmierci. Rodzina jest bezsilna. Chcą postawić mu pomnik, ale jest problem

zobacz 00:43