Beata Kozidrak  - jubileusz w Sopocie Jubileusz Beaty Kozidrak i Bajmu w Sopocie! Jubileusz Beaty Kozidrak i Bajmu w Sopocie! Jubileusz Beaty Kozidrak i Bajmu w Sopocie! Jubileusz Beaty Kozidrak i Bajmu w Sopocie!
Beata Kozidrak  - jubileusz w Sopocie
1/7
Beata Kozidrak  - jubileusz w Sopocie

 

Ostatniego dnia podczas Top of The Top Festival w Sopocie swój wielki jubileusz świętowała grupa Bajm i Beata Kozidrak. Minęło 40 lat, odkąd królowa polskiego popu stanęła na scenie i pokochały ją miliony Polaków! Dlatego ich recital był też naprawdę wyjątkowy. Widzowie oraz publiczność w Operze Leśnej usłyszeli kilka największych hitów grupy, z "Białą Armią" na czele. Nie zabrakło oczywiście nagród, kwiatów oraz zaśpiewania "sto lat", przy okazji którego Filip Chajzer zaliczył małą wpadkę. Zobaczcie, co działo się podczas wielkiego jubileuszu Bajmu!

 

Zobacz: Beata Kozidrak opowiada o pierwszym spotkaniu z Korą! Było naprawdę nietypowe!

 

2/7
Jubileusz Beaty Kozidrak i Bajmu w Sopocie!

 

Beata Kozidrak podczas jubileuszu zaprezentowała się w pięknej sukni projektu Patrycji Kujawy, która współpracuje m.in. z Dodą. Kreacja odsłoniła zgrabne nogi wokalistki oraz biust. Jak Wam się podoba?

 

Zobacz: Natalia Szroeder największą gwiazdą festiwalu w Sopocie? Przebierała się aż trzy razy!

 

3/7
Jubileusz Beaty Kozidrak i Bajmu w Sopocie!

 

Sopocka publiczność, po piosence "Co mi panie dasz" zaczęła śpiewać Beacie "sto lat". Kozidrak podstawiała jej mikrofon, niestety, w trakcie - Filip Chajzer zaczął wręczać wokalistce statuetkę, a także zapraszać na scenę jej byłego męża, założyciela grupy, Andrzeja Pietrasa. Gwiazda zignorowała prezentera oraz nagrodę i dała publiczności dokończyć. Czy Filip powinien tak się zachować? A może po prostu chciał, żeby "sto lat" zabrzmiało w obecności Pietrasa? Zobaczcie sami poniżej! 

 

4/7
Jubileusz Beaty Kozidrak i Bajmu w Sopocie!

 

 

W trakcie koncertu Beata Kozidrak oddała również hołd swojemu bratu, Jarosławowi, który był współzałożycielem grupy i to on namówił ją do śpiewania. Mężczyzna zmarł 12 czerwca w wieku 63 lat w wyniku wielu chorób, które go dotknęły. 

 

Zobacz: Są wyniki sekcji zwłok Jarosława Kozidraka! Już wiadomo, dlaczego zmarł brat Beaty Kozidrak!

 

 

5/7
Jubileusz Beaty Kozidrak i Bajmu w Sopocie!

 

Sopocka publiczność usłyszała również takie przeboje jak "Nie ma wody na pustyni", "Józek" czy "O Tobie"! Jak Wam się podobał jubileusz Bajmu i Beaty Kozidrak?

 

6/7
Jubileusz Beaty Kozidrak i Bajmu w Sopocie!
7/7
Filip Chajzer i Gabi Drzewiecka w Sopocie
Więcej na temat Beata Kozidrak Filip Chajzer