Kabarety podczas Polsat SuperHit Festiwal

Sopocki Hit Kabaretowy: Żarty z Opola, rządu i polityków! Kryszak dostał owacje na stojąco!

Kabarety podczas Polsat SuperHit Festiwal

Podczas trzeciego dnia Festiwalu w Sopocie "Polsat SuperHit Festiwal" rządzili polscy satyrycy i najpopularniejsze obecnie kabarety. Nie zabrakło żartów na temat Festiwalu w Opolu, polskiego rządu, polityków czy sytuacji gospodarczej w Polsce. Sopocką publiczność najbardziej rozbawił zaś Jerzy Kryszak. Zobaczcie, co się działo!

 

Zobacz: TYLKO U NAS! Ewa Farna o swoim jubileuszu w Sopocie: "Tym dziesięcioleciem zamykam..."

 

Żarty z Opola  i rządu na Festiwalu w Sopocie!

Już na samym początku gospodyni wieczoru, Ewa Błachnio, zażartowała z kontrowersji dotyczących miejsca tegorocznego Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej, który w tym roku nie odbędzie się w Opolu:

Chcieliśmy zapowiedzieć, że nieodwołalnie kabareton odbędzie się w Sopocie, a nie w Kielcach. A także podziękować państwu, że wbrew powszechnie panującej modzie, nie zrezygnowaliście z udziału - mówiła ze sceny gospodyni wieczoru Ewa Błachnio

Błachnio żartowała również z rządów premier Szydło:

Czytam właśnie ranking "Najszczęśliwszych krajów świata" jesteśmy pod koniec pierwszej 50-tki - powiedziała Błachnio.

To odwróć do góry nogami - powiedział Marcin Wójcik, współprowadzący wieczór kabaretowy

Spryt godny pani premier - odpowiedziała Błachnio 

 

Zobacz: TYLKO U NAS! Sylwia Grzeszczak pojedzie na Eurowizję?! "To będzie dla mnie wyjątkowy czas"

 

Prawdziwy popis dał jednak Jerzy Kryszak, który swój występ zaczął od nawiązania do obecności prezydenta Dudy na szczycie NATO:

Aby życie było piękne, trzeba się do niego uśmiechnąć, jak nasz prezydent dwa dni temu. Jak on się cieszył! Jak się cieszył! Jak się cieszył, że go wpuścili na szczyt. A ta stara Europa? Macron zblazowany, Merkel zgarbiona. Europo nie garb się! – mówił Kryszak. 

Kryszak żartował ze wszystkich - z Donalda Tuska, z Antoniego Macierewicza, z Beaty Szydło. Było gorąco:

Dobiło mnie, że padła ustawa o metropolii. Sopot byłby perełką Warszawy. A jaka by tu kasa przyszła! Przyjechałby Szyszko wyrżnąłby ten rachityczny las, tu dookoła byłby piasek i zrobiliby takie kanały napowietrzające. A tak to mamy w namiot w krzakach. Tuska zobaczyłem w mundurze, takim czarnym, w czapce. Pewnie go tak jakaś stylistka z Ohio ubrała. On nie może nosić czarnego, bo jest za blady. A potem zobaczyłem Macierewicza w takim wyblakłym moro. Anthony to mnie mnie rozbraja! Pytałem w wojsku i okazuje się, że ich też! Mają zamówione 4 okręty podwodne z samolotami. Jak one będą się zanurzały, to te samoloty... A jeszcze nie wiem. A potem zobaczyłem Macierewicza w takim wyblakłym moro. Anthony to mnie mnie rozbraja! Pytałem w wojsku i okazuje się, że ich też! Mają zamówione cztery okręty podwodne z samolotami. Jak one będą się zanurzały, to te samoloty... A jeszcze nie wiem - mówił. 

Jego występ niektórzy nagrodzili owacjami na stojąco! Oglądaliście? 

 

Zobacz także: "Na pewno jest więcej osób wyglądających jak ja niż jak Anja Rubik". Ewa Farna zaskoczyła wyznaniem na temat swojej wagi

 

Jerzy Kryszak rozgrzał sopocką publiczność. 

Jerzy Kryszak na Polsat SuperHit Festiwal 2017

 

Ewa Błachnio i Marcin Wójcik. 

Ewa Błachnio na Polsat SuperHit Festiwal 2017

Jerzy Kryszak na Polsat SuperHit Festiwal 2017

Przeładuj

Sobowtór Roxie Węgiel w "The Voice Kids"! Trenerzy przecierali oczy: "Ona wygląda jak Roksana!"

zobacz 00:47