Ewa Farna i Honey Skarbek gwiazdami na Top Trendy 2013
ONS

Honey i Ewa Farna głównymi gwiazdami na Top Trendy 2013!

Ewa Farna i Honey Skarbek gwiazdami na Top Trendy 2013
ONS

Już w piątek rozpocznie się 11. edycja festiwalu Top Trendy 2013. W tym roku do Sopotu zjadą zarówno wschodzące gwiazdy (Ewelina Lisowska, LemON czy Margaret) jak i topowi artyści (Hey, Big Cyc). Dzisiaj Polsat podał kolejne nazwiska gwiazd, które powalczą o wysoką oglądalność muzycznego święta słonecznej stacji.

Okazuje się, że w odnowionej Operze Leśnej na scenie wystąpią także Honorata Skarbek "Honey" i Ewa Farna. Dla swoich fanów obie piosenkarki szykują sporo niespodzianek. Jak zdradzają organizatorzy, Ewa zaprezentuje premierowy utwór "Znak" ze swojej nadchodzącej płyty, natomiast Honey zaśpiewa letni przebój "Nie powiem jak" (zobacz klip).

Jesteście ciekawi jak wypadną dziewczyny? Wszystko to już 8 czerwca w Polsacie. Redacja AfterParty.pl też będzie na miejscu relacjonować dla was cały festiwal.

Przypomnijmy, że w ubiegłym roku Ewa Farna była największą nieobecną gwiazdą pomimo nagrody za album "EWAkuacja". Zobacz: Farna nie odebrała nagrody na Top Trendach!Oprócz Ewy i Honey, na Top Trendy 2013 zobaczymy także te gwiazdy:

Przeładuj

Doda przerywa milczenie! Zabrała głos w sprawie małżeństwa z Emilem. Mają kryzys?

zobacz 00:39