Gwiazdy na konferencji Top of the top Festival 2019

Już dziś, 13 sierpnia, startuje Top of The Top Festival 2019 w Sopocie. Podczas czterech dni na scenie w Operze Leśnej zobaczymy plejadę polskich gwiazd. Tuż przed niektóre z nich wzięły udział w konferencji prasowej, promującej wydarzenie, które poprowadziła Gabi Drzewiecka. Kto się na niej pojawił? Zobaczcie zdjęcia!

Zobacz także: Dziś rusza Top of the Top Festival 2019 w Sopocie! Węgiel, Szpak, Grzeszczak, Farna, Kayah... Kto jeszcze wystąpi?

1/9
Gabi Drzewiecka na konferencji Top of the top Festival 2019

Spotkanie z gwiazdami poprowadziła Gabi Drzewiecka, która będzie również gospodynią drugiego dnia festiwalu. 

2/9
Agnieszka Chylińska na konferencji Top of the top Festival 2019

25-lecie Agnieszki Chylińskiej

Na scenie swoje największe hity zaprezentuje Agnieszka Chylińska, która niedawno ogłosiła wielką trasę z okazji 25-lecia na scenie.

Kiedy skończyłam 18 lat, jedynym moim marzeniem było wyjście na scenę i wykrzyczenie swojego młodzieńczego buntu, swoich emocji, siebie… Myślałam, że to będzie jednorazowe, że nikt nie zaufa tej szalonej i niegrzecznej dziewczynie, jaką byłam. Po 25 latach, kiedy okazało się, że sen osiemnastolatki trwa i stał się moją drogą, pasją, pracą i namiętnością, muszę przyznać – w środku ciągle mam zbuntowane dziecko, które cały czas chce krzyczeć, mówić do ludzi, pragnie ich obecności i sympatii. Dlatego na samą myśl o mojej Trasie 25-lecia czuję ogromną euforię i entuzjazm. To moje życie, największa miłość i najcudowniejsza relacja: ja i Publiczność. Bo koncert to zawsze duet: artysta i ludzie, którzy go cenią i uwielbiają słuchać. Chcę do Was przyjść taka, jaka jestem: bezczelnie szczera, cholernie Wam oddana i mająca od lat ogromny problem ze słowem „kompromis” - napisała Agnieszka.

Artystka wystąpi w takich miastach jak Warszawa, Szczecin, Zielona Góra, Kielce, Opole czy Katowice.

Na konferencji prasowej towarzyszył jej kolega z "Mam talent" - Agustin Egurrola! 

3/9
Ewa Farna w czerwonej sukience i czarnym kapeluszu
EastNews

Na występ Ewy Farnej czekają wszyscy! To będzie pierwsze jej telewizyjne wystąpienie po porodzie! Szykują się ogromne emocje.

4/9
Roksana Węgiel w białej tiulowej spódnicy

Roksana Węgiel, mimo młodego wieku, również należy do największych gwiazd festiwalu. Zaśpiewa podczas dwóch koncertów - 14 sierpnia oraz 16 sierpnia. Usłyszmy takie hity jak "Dobrze jest, jak jest" oraz "Anyone I Want to be". 

5/9
Sarsa w szarym garniturze

Sarsa to jedna wielka machina hitów! Nikt sobie nie wyobraża festiwalu bez jej piosenek. Na jaki utwór czekacie najbardziej?

6/9
Edyta Górniak spaceruje po Sopocie w czarnych kozakach

Edyta Górniak nie pojawiła się na konferencji, za to spacerowała po Sopocie, a nawet trafiła na plażę. Upał nie przeszkadzał jej w nałożeniu seksownych kozaków! Na scenie gwiazda zaprezentuje nowy singiel, nagrany z Gromee'm! 

7/9
Blue Cafe na konferencji Top of the top Festival 2019

W koncercie "iDance" 14 sierpnia weźmie także udział zespół Blue Cafe. 

8/9
Patrycja Markowska w pomarańczowej spódnicy

Trzeciego dnia festiwalu wystąpi również Patrycja Markowska. Co ciekawe, w Operze Leśnej zaśpiewa z tatą, Grzegorzem Markowskim. Na konferencji piosenkarka odsłoniła swój zgrany brzuch!

9/9
Anna Karwan w jeansowej koszuli i czarnej spódnic

Anna Karwan wyrasta na jedną z największych gwiazd polskiej sceny. W tym roku w Opolu wyśpiewała sobie nagrodę podczas koncertu "Premier", nic więc dziwnego, że zainteresował się nią również TVN.