Królowe Opola 2018 Sławomir i Kajra na Festiwalu w Opolu 2018 Alicja Majewska na Festiwalu w Opolu 2018 Kasia Kowalska na Festiwalu w Opolu 2018 Margaret na Festiwalu w Opolu 2018
Królowe Opola 2018
Kto wypadł najlepiej? ZDJĘCIA!
1/15
Królowe Opola 2018

 

W końcu! Doczekaliśmy się wielkich gwiazd na Festiwalu w Opolu 2018! Podczas koncertu "Od Opola do Opola" na scenie pojawiły się najwięksi i najpopularniejsi artyści polskiej sceny, co pozwoliło nam skutecznie zapomnieć o wysokim poziomie żenady dwóch pierwszych dni festiwalu (z małymi wyjątkami). Z radością możemy się więc skupić na tym, co dobre i wyjątkowe! 

 

Kto pojawił się w Opolu i dlaczego królowe tego festiwalu były aż trzy? Zobaczcie naszą relację z pierwszej części trzeciego dnia Festiwalu w Opolu 2018!

 

Zobacz także: Opole 2018: Ten występ miał wyglądać inaczej! Sarsa z wpadki wybrnęła mistrzowsko!

 

2/15
Sławomir i Kajra na Festiwalu w Opolu 2018
ONS

 

Festiwal rozpoczął się od mocnego akcentu, tfu, Sławomira! "Miłość w Zakopanem" porwała opolską publiczność do tańca, pojawiły się więc obawy, że kolejni artyści już nie dadzą rady tak zabawić opolskiej publiczności. Na szczęście po Sławomirze było... jeszcze lepiej! Wybraliśmy dla Was najmocniejsze punkty Festiwalu w Opolu! 

 

Zobacz: Zespół Girls on Fire ofiarą cenzury TVP? Ciężko uwierzyć w to, co zrobiły "Wiadomości"!

 

3/15
Alicja Majewska na Festiwalu w Opolu 2018
ONS

 

Oto pierwsza królowa Opola - boska, genialna Alicja Majewska w DOSKONAŁEJ formie wokalnej. Po każdym utworze opolska publiczność nagradzała ją owacjami na stojąco! Gwiazda zamknęła pierwszą część koncertu wiązanką najpopularniejszych utworów ludowych i regionalnych. Widzowie oszaleli. Pani Alicji towarzyszył oczywiście Włodzimierz Korcz - a więc naprawdę było czego posłuchać! Brawo!

 

4/15
Kasia Kowalska na Festiwalu w Opolu 2018
ONS

 

Kolejny tytuł królewski otrzymuje niezastąpiona Kasia Kowalska, świętująca 25-lecie na polskiej scenie! Artystka wykonała aż dwa przeboje - "Antidotum" oraz "Pieprz i sól" - które porwały opolską publiczność. Od Kasi nie można było oderwać nie tylko słuchu, ale i oczu - piosenkarka wyglądała naprawdę bosko! 

 

 

Królową Opola bezapelacyjnie została również Stanisława Celińska! Artystka wykonała nastrojowy utwór "Cudem jest świat" oraz żywiołowy singiel "Mija raz dwa", którym, podobnie jak Sławomir, porwała widownię do tańca. Ta odwdzięczyła się owacjami na stojąco oraz "sto lat". Pani Stanisława nie ukrywała wzruszenia. 

 

 

 

Tak wyglądały trzy najlepsze momenty Festiwalu w Opolu! Ale inni nie byli gorsi - jak wypadły m.in. Margaret, Edyta Górniak czy Natalia Szroeder? Zobaczcie na kolejnych stronach! 

5/15
Margaret na Festiwalu w Opolu 2018
ONS

 

Margaret zaśpiewała dwa utwory - liryczną balladę "Byle jak" oraz energetyczny singiel "In My Cabana", z którym startowała w szwedzkich preselekcjach do Eurowizji 2018! Niestety, w pewnym momencie wokalistka było ledwo słyszalna. Ale i tak wypadła bardzo dobrze!

 

Należy podkreślić, że Margaret jak zwykle postawiła na oryginalną stylizację! Podobał się Wam jej występ?

 

6/15
Natalia Szroeder na Festiwalu w Opolu 2018
ONS

 

Zjawiskowa Natalia Szroeder wykonała swój najświeższy singiel "Parasole"! W tanecznym wydaniu artystka wypada naprawdę świetnie! 

PS. Jak ona seksownie wygląda!


 

 

7/15
Wanda Kwietniewska na Festiwalu w Opolu 2018
ONS

 

Wanda Kwietniewska z zespołu „Wanda i Banda" odebrała nagrodę za 35 lecie pracy artystycznej. Ponadto - otrzymała nagrodę Fotoreporterów i Dziennikarzy! A opolska publiczność usłyszała m.in. hit "Nie będę Julią"!

 

8/15
Edyta Górniak na Festiwalu w Opolu 2018
ONS

 

Edycie Górniak poświęciliśmy oddzielny materiał - tutaj! 

9/15
Edyta Geppert w Opolu

 

Jeszcze bardziej zachwyciła Edyta Geppert, która wykonała hit z ulubionego filmu Polaków "Kogel Mogel" - "Szukaj mnie". Było przepięknie! 

 

10/15
Gromee i Ruda z Red Lips na Festiwalu w Opolu 2018
ONS

 

Żeby nie było tak kolorowo. Nie wiemy, co tam się wydarzyło. Ruda z Red Lips i Gromee wykonali utwór "Bo jo cie kochom". I naprawdę nie wiemy, o co chodziło...

 

11/15
Kortez w Opolu

 

Wiemy za to, jakie zadanie miał do wykonania Kortez - oczarować publiczność. Hitami "Dobry moment" i "Pierwsza"  udało mu się to bez problemu.

 

Równie dobrze wypadł Krzysztof Zalewski w repertuarze Czesława Niemena! Zobaczcie sami poniżej - sztos!

 

12/15
Sarsa na Festiwalu w Opolu 2018
ONS

 

Dla Sarsy wielkie ukłony - artystka, mimo problemów technicznych, świetnie poradziła sobie z występem! Więcej - tutaj! A co Wam się najbardziej podobało w pierwszej części trzeciego dnia Festiwalu w Opolu?

13/15
Natalia Szroeder na Festiwalu w Opolu 2018
ONS
14/15
Edyta Górniak na Festiwalu w Opolu 2018
ONS
15/15
Kombii z Red Lips na Festiwalu w Opolu 2018
ONS