Ewa Farna w czerwonej sukience i czarnym kapeluszu
EastNews

Na ten moment czekali wszyscy polscy fani Ewy Farnej! Gwiazda jest już w Sopocie - jutro, 14 sierpnia, artystka wystąpi podczas drugiego dnia Top of the Top Festival 2019. Dziś artystka wzięła udział w konferencji prasowej, poświęconej festiwalowi. Nie da się ukryć, że to właśnie ona skupiała na sobie całą uwagę. Zobaczcie, jak tego dnia wyglądała!

1/4
Ewa Farna w czerwonej sukience i czarnym kapeluszu
EastNews

Gwiazda na początku czerwca została mamą Artura. Artystka już miesiąc po porodzie wróciła do koncertowania, głównie w Czechach. 

Czuję się świetnie, a każda mama niech sobie pozwoli na tempo, jakie jej pasuje i odpowiada. Mówi się, że szczęśliwa mama to szczęśliwe dziecko. I przynajmniej na razie u mnie to się sprawdza – mówi w rozmowie z "Party" wokalistka.

2/4
Ewa Farna w czerwonej sukience i czarnym kapeluszu
EastNews

Ewa Farna przyjęła zaproszenie na Top of the Top Festival 2019 w Sopocie. Dziś wśród innych gwiazd (m.in. Patrycji Markowskiej czy Anny Karwan) pojawiła się na konferencji prasowej. Gwiazda była w doskonałym humorze. Na scenie artystka pojawi się drugiego dnia festiwalu, podczas koncertu "iDance". 

3/4
Ewa Farna w czerwonej sukience

Co ciekawe, Ewa Farna nie mogła grać w wielu miejscach, ponieważ organizatorzy zrywali z nią umowy w obawie, że ze względu na dziecko odwoła występ:

Polscy organizatorzy nie wierzyli, że będę grała i nie podpisywali z nami umów. Czescy byli bardziej odważni. Trochę słabo, że na wieść, że ktoś będzie miał dziecko, zrywają bezwiednie kontrakty - żaliła się Ewa Farna. 

4/4
Ewa Farna w czerwonej sukience i czarnym kapeluszu
EastNews

Musimy przyznać, że dwa miesiące po porodzie Ewa Farna wygląda zniewalająco!

W Sopocie Ewa Farna najprawdopodobniej będzie świętować swoje 26. urodziny (które obchodzi 12 sierpnia). Ciekawe, czy towarzyszą jej mąż, Martin i syn, Artur. 

Czekacie na występ gwiazdy? My bardzo!