Michał Szpak
Instagram

Michał Szpak znów wystąpi na Eurowizji?! "Zdaję sobie sprawę, że..."

Michał Szpak
Instagram

Ostatnio o Michale Szpaku znów jest głośno za sprawą „The Vocie of Poland”. Wokalista zajął miejsce Natalii Kukulskiej i w 8. sezonie show zobaczymy go w jury. Okazuje się jednak, że na nowej roli nie poprzestaje. Michał Szpak zdradził w rozmowie z „Vivą!”, czy planuje po raz kolejny wystąpić na Eurowizji!

 

Michał Szpak na Eurowizji 2018?

 

Michał Szpak wystąpił na Eurowizji 2016 i zajął 3. miejsce w głosowaniu publiczności, a jego utwór „Color of Your Life” stał się hitem prawie w całej Europie, ale także w USA. Można się więc spodziewać, że wokalista chciałby sięgnąć po więcej i znów walczyć o 1. miejsce na Konkursie Piosenki Eurowizji. 

 

— Nie mówię: „nie’’. Temat wróci, kiedy będę czuł, że to jest ten moment. Wyprzedzając Twoje pytanie, nie mam pojęcia, czy to będzie przyszły rok. Mam świadomość tego, że nie mogę się postawić w sytuacji zwykłego uczestnika. W głosowaniu europejskich telewidzów w Sztokholmie zdobyłem trzecie miejsce. Moja piosenka „Color Of Your Life” po Eurowizji doszła do TOP 10 w rankingach iTunes w kilkunastu europejskich krajach, a w USA jako pierwszy wokalista z Polski znalazłem się na Top 50 USA - Spotify Viral 50 Billboard. To zobowiązuje i zdaję sobie sprawę, że oczekiwania wobec mojej osoby byłyby ogromne. Mam siłę podjąć to wyzwanie. A czy to będzie Lizbona 2018... Zobaczymy! — wyznał Michał Szpak w rozmowie z „Vivą”. 

 

Myślicie, że Michał Szpak powinien znów startować w konkursie? Czy tym razem by wygrał?

 

Zobacz: Michał Szpak na Eurowizji 2018?! To ZDJĘCIE z Donatanem mówi wiele!

 

Przeczytaj też: Jest nowy, gorący teledysk Michała Szpaka! Będzie hit lata? ZOBACZ

 

Michał Szpak znów weźmie udział w Eurowizji?

Michał Szpak
ONS

Na razie Michała Szpaka zobaczymy w jury "The Voice of Poland"

Michał Szpak, Andrzej Piaseczny, Maria Sadowska, Tomasz Lach
ONS

Więcej na temat Michał Szpak Eurowizja
Przeładuj

Która scena z filmu "365 dni" była dla aktorki grającej Laurę najtrudniejsza?

zobacz 01:01