Eurowizja 2017 - lista uczestników polskich preselekcji
1/6
Eurowizja 2017 - lista uczestników polskich preselekcji

Ruszyła machina związana z Eurowizją 2017! Niedawno TVP opublikowała regulamin zgłoszeń do polskich preselekcji, a już są pierwsi chętni artyści, którzy chcieliby reprezentować nasz kraj. Uwaga, są to na razie nieoficjalne informacje. Sporo fanów Eurowizji kontaktuje się ze swoimi ulubionymi artystami i pyta ich o konkurs. Na tej podstawie w sieci pojawiają się takie właśnie spekulacje.

 

Swoją gotowość na Eurowizję 2017 jakiś czas temu zgłosiła Gosia Andrzejewicz. 

Być może uda się wystartować w polskich preselekcjach na Eurowizji, to jest taki news. Trzymajcie kciuki, żeby się udało, bo naprawdę piosenka jest tak dobra, że chciałabym zawalczyć – mówiła dla Newseria Lifestyle. 

Dziennik-eurowizyjny.blog.pl wspomina również o Leszku Stanku, Kasi Popowskiej i Annie Cyzon. O kim jeszcze? Zobaczcie w naszej galerii!

 

Zobacz także: Margaret wygrała Eurowizję! Zmiażdżyła rywali liczbą głosów! Jak to możliwe?

2/6
Kasia Popowska na konferencji Sylwestrowej TVP 2

Kasia Popowska jest jedną z najpopularniejszych obecnie artystek w kraju. Jej udział w polskich preselekcjach podniósłby rangę konkursu! 

3/6
Leszek Stanek
ONS

Leszek Stanek, znany z udziału w Azja Express, jest piosenkarzem. Niedawno wydał utwór "Give me a hug". Piosenka ma 3 minuty i ukazała się po pierwszym września, a więc... wszystko możliwe. 

 

4/6
Daria Zawiałow na Festiwalu Twórczości Niezapomnianych Artystów Polskich
Akpa

Czy podczas polskich preselekcji zobaczymy Darię Zawiałow?  Spekuluje się, że piosenkarka szykuje utwór specjalnie na Eurowizję. 

5/6
Anna Cyzon na Eurowizji 2017?

O udział w polskich preselekcjach na Eurowizję 2017 stara się Anna Cyzon.

 

6/6
Gosia Andrzejewicz w pomarańczowej sukience

Gosia Andrzejewicz weźmie udział w preselekcjach? Piosenkarka swego czasu chciała również reprezentować Białoruś i Szwajcarię. 

 

Dziennik Eurowizyjny podaje również, że gotowość zgłosili również Helolove i Ada Szulc, Kuba Jasiecki oraz Wojciech Bałwako.