Jak głosować na Kasię Moś w finale?

Eurowizja: Jurorzy już zagłosowali, teraz czas na widzów! Jak Polacy za granicą mogą pomóc Kasi Moś?

Jak głosować na Kasię Moś w finale?

Eurowizja 2017 - wielki finał! Czy Kasia Moś ma szanse na wygraną? To wszystko zależy od głosowania jurorów i widzów! Jurorzy ze wszystkich krajów już oddali swoje głosy, podczas prób. Polscy sędziowie również - szczegóły zdradziła Magda Steczkowska, która zasiadła w jury:

Drodzy, grubo po północy, zakończyliśmy obrady jury. Nasz wybór poznacie wieczorem, podczas finału @eurovision a teraz kolej na Was! Droga Polonio! Liczymy na Wasze głosy dla @kasiamos_official! Będę mocno trzymać za Nią kciuki i razem z Wami oglądać wieczorem więc czekam na komentarze! - pisze wokalistka na swoim Instagramie. 

Zobacz: Eurowizja 2017: Jakie szanse na wygraną ma Polska? Sprawdź najnowsze notowania bukmacherów!

Jak głosować na Polskę w finale Eurowizji?

Oczywiście Polacy w naszym kraju nie mogą oddawać głosów na Kasię Moś. Mogą zrobić to jednak nasi rodacy za granicą, do czego namawiamy :) Poniżej grafika z numerami, na które można wysyłać SMS dla Kasi Moś. Głosowanie uruchomione zostanie po wszystkich piosenkach, a jego początek i koniec ogłoszą prowadzący. Z jednego numeru można oddać 20 smsów. Głosować można również za pomocą specjalnej aplikacji mobilnej, o której prowadzący wspomną w trakcie show. (za Dziennikiem Eurowizyjnym). 

Jak głosować na Kasię Moś w finale?

 

Czy Kasia Moś ma szansę na zwycięstwo? Według większości notowań bukmacherskich pewniakiem do zwycięstwa są Włochy! Ogromne szanse ma również Portugalia. Eurowizja ma to do siebie, że jest nieprzewidywalna, a więc nie zawsze trzeba się sugerować typowaniem bukmacherów ;) My wierzymy, że Kasia będzie bardzo wysoko :)

Zobacz także: Kasia Moś zachwyca sukniami na Eurowizji! Obie białe, ale znacznie się od siebie różnią. Która podoba Ci się bardziej? GŁOSUJ

Występ Kasi Moś na Eurowizji 2017.

 

Kasia Moś na Eurowizji 2017 zaśpiewa utwór "Flashlight"

Kasia Moś kreacja 1

Więcej na temat Eurowizja Kasia Moś
Przeładuj

Sobowtór Roxie Węgiel w "The Voice Kids"! Trenerzy przecierali oczy: "Ona wygląda jak Roksana!"

zobacz 00:47