Michał Szpak nie wystąpi na preselekcji

Doda gwiazdą polskich preselekcji na Eurowizję 2017, brak Michała Szpaka! Fani mocno zawiedzeni!

Michał Szpak nie wystąpi na preselekcji

Wczoraj TVP ogłosiła, że gwiazdami wieczoru polskich preselekcji na Eurowizję 2017, które odbędą się 18 lutego, będą Doda oraz Olivia Wieczorek. Fani Michała Szpaka są zawiedzeni, że ich idol nie pojawi się jako gość specjalny, tak jak rok temu Monika Kuszyńska, która jako reprezentantka z 2015 roku, ogłosiła zwycięzcę preselekcji. Co się stało?

 

Doda gwiazdą wieczoru polskich preselekcji na Eurowizję 2017! 

Koncert polskich eliminacji na Eurowizję 2017 (najnowsze informacje - tutaj) odbędzie się 18 lutego w siedzibie TVP. Kto będzie nas reprezentował? O tym zadecydują widzowie za pomocą głosowania SMS oraz jury, w którego skład wchodzą: Alicja Węgorzewska, Maria Sadowska, Robert Janowski, Włodek Pawlik i Krzesimir Dębski. Gospodarzem wieczoru będzie Artur Orzech, zaś gwiazdami muzycznymi - Doda oraz reprezentantka Polski na Eurowizji dla dzieci: Olivia Wieczorek. Co z Michałem Szpakiem? Jakiś czas temu spekulowano, że artysta również zasiądzie w jury konkursu. Okazuje się, że tego dnia Michał ma koncert w Kaliszu. Jego występ zaczyna się jednak o 17:30, a konkurs w TVP będzie emitowany około godziny 20:30. Być może wokalista zdąży więc dotrzeć do siedziby Telewizji Publicznej. Jego fani bardzo tego chcą. Na Facebooku Eurowizji TVP pojawiło się sporo komentarzy wyrażających żal, że Szpak nie pojawi się na koncercie:

 

Michał Szpak nie wystąpi na preselekcji

 

Będziecie oglądać konkurs polskich preselekcji? Na kilka dni przed koncertem, TVP opublikuje listę artystów, którzy wezmą w nim udział. Na razie wśród chętnych są tacy muzycy jak: Iwona Węgrowska, Kasia Popowska, Mateusz Maga, Ivs Alter, Wojciech Ezzat, Aneta Sablik, Anna Cyzon i Paulla.

 

Zobacz: Eurowizja 2017: Kuba Wojewódzki kpi z piosenki Mateusza Magi: "Szczególnie cieszy moment, w którym..."

 

Aktualnie największą gwiazdą wieczoru jest oczywiście Doda. Fani żałują, że artystka nie weźmie udziału jako uczestnik preselekcji. Od lat jest typowana jako najlepsza kandydatka na Eurowizję. Piosenkarka woli jednak brać udział w Eurowizji jako widz.

 

Zobacz: TYLKO U NAS: Doda będzie reprezentować Polskę na Eurowizji?! Znamy odpowiedź!

 

 

Doda zaśpiewa podczas Krajowych Eliminacji na Eurowizji 2017!

Doda z pomarańczową torebką Hermes Birkin
ONS

Więcej na temat Doda Michał Szpak Eurowizja
Przeładuj

Daria Widawska o zarobkach w czasach pandemii! "Był czas zarabiania większych pieniędzy i nie odłożyliśmy"

zobacz 02:08