Wywiad z Edytą Górniak
AFTERPARTY EXCLUSIVE

Edyta Górniak: Moja ambicja to nie stracić na jakości

Wywiad z Edytą Górniak
AFTERPARTY EXCLUSIVE

Edyta Górniak przeżywa chyba jeden z najbardziej aktywnych okresów w swojej karierze - występ na dużym festiwalu, udział w telewizyjnym show i kolejne koncerty. Diwa podchodzi jednak ambitnie do swoich obowiązków i za każdym razem zachwyca. Przypomnijmy: Słodka Edyta Górniak zachwyciła na konferencji The Voice

Piosenkarka doskonale zdaje sobie sprawę z faktu, iż wzięła na siebie mnóstwo obowiązków i zbliżająca się jesień będzie dla niej niezwykle pracowita. W rozmowie z AfterParty.pl przyznała, że mimo natłoku zajęć, nie zamierza rezygnować z wysokiej jakości wszystkiego, czym się zajmuje.
 

Jeszcze większym wyzwaniem jest dla mnie to, żeby podzielić uwagę w taki sam staranny sposób pomiędzy The Voice i nagrywaniem nowej płyty, co wymaga zupełnie innej pracy i kreatywności i skupienia na sobie. A z kolei program The Voice wymaga skupienia na innych (...) Największym wyzwaniem jest dla mnie w tym sezonie to, żeby starannie podzielić uwagę i w żadnym momencie nie stracić jakości - wyznała w rozmowie z nami gwiazda.

 

Sportowa odzież dla niej i dla niego. Sprawdź ubrania i akcesoria na Adidas.pl wyprzedaże.


Czy diwa znajdzie czas na wakacje? Górniak przyznaje, że urlop w tym roku miała wyjątkowo krótki, a kolejny czeka ją dopiero na początku przyszłego roku. Zobacz: Wiemy kiedy premiera nowego singla Edyty!
 

Wakacji nie miałam. Wakacje trwały 5 całych dni na dwa miesiące. Będą chyba musiały poczekać do przyszłego roku, bo pierwsze dni wolne mam chyba w drugiej połowie stycznia, więc gdzieś pewnie wtedy sobie pojedziemy - zdradziła.


To nie wszystko, o czym rozmawialiśmy z Edytą Górniak. Zobacz cały wywiad z wokalistką:

 

Zachwycająca Edyta Górniak na konferencji The Voice of Poland:

Więcej na temat Edyta Górniak
Przeładuj

"Rolnik szuka żony": Ania i Grzesiek Bardowscy zdradzili nam, ile wydali już na budowę domu! Oszałamiająca kwota

zobacz 02:44