Górniak skomentowała wpadkę Moro
ONS

Edyta Górniak skomentowała wpadkę Joanny Moro w Opolu

Górniak skomentowała wpadkę Moro
ONS

Tegoroczny festiwal w Opolu wzbudził wiele emocji i kontrowersji jeszcze zanim w ogóle wystartował. Jego poziom artystyczny komentuje się różnie, ale wszyscy są zgodni co do jednego z punktów programu - występ Joanny Moro to była totalna wpadka. Przypomnijmy: Kompromitacja Joanny Moro w Opolu. Tego nie da się słuchać

Na głowę aktorki wykonującej hit Anny German "Człowieczy los" spadły gromy, a bardzo krytycznie o jej występie wypowiedziała się m.in. Elżbieta Zapendowska. Słynna nauczycielka śpiewu stwierdziła wprost, że Moro nie potrafi śpiewać (zobacz: Zapendowska skomentowała wielką wpadkę Moro w Opolu)

Organizatorzy festiwalu chcieli również, aby w repertuarze Anny German wykazała się również Edyta Górniak. Diwa polskiej piosenki odmówiła tłumacząc, że nie jest w stanie zmierzyć się z legendą. AfterParty.pl postanowiło poprosić piosenkarkę o komentarz feralnego występu Moro:
 

Nawet jeśli śpiewa się utwory różnych gatunków muzycznych, piosenki Pani German wymagają szczególnej techniki wokalnej. Zdziwiła mnie odwaga Pani Moro - powiedziała w rozmowie z AfterParty.pl Edyta.


Waszym zdaniem to brak umiejętności czy stres był przyczyną tak złego występu Joanny Moro? Zobaczcie wideo:

Zobacz też galerię gwiazd, które wystąpiły na opolskiej scenie w tym roku:

Przeładuj

Pamiętacie "polskiego hydraulika"? Dziś Piotr Adamski ma 36 lat. Wiemy jak wygląda i czym się zajmuje!

zobacz 00:59