Szanse Donatana i Cleo na Eurowizji
ONS

Donatan i Cleo mają szanse wygrać Eurowizję? Polacy podzielili bukmacherów i ekspertów

Szanse Donatana i Cleo na Eurowizji
ONS

Zaledwie kilka dni dzieli nas od konkursu Eurowizji, który 8 maja odbędzie się w Kopenhadze. Nasi reprezentanci czyli Donatan i Cleo mają już za sobą pierwszą otwartą dla mediów próbę oraz spotkanie z prasą. Trzeba przyznać, że Polacy zdążyli już wzbudzić sporo emocji, choć nie tylko tych związanych z ich występem. Przypomnijmy: Afera na Eurowizji: Zagraniczni dziennikarze stawiają Donatanowi i Cleo poważne zarzuty

Nas jednak najbardziej interesuje wynik, który "My Słowianie" będą w stanie osiągnąć na tle pozostałych reprezentacji. Utwór wyróżnia się oryginalnością, a seksowny występ Cleo i pięknych tancerek z pewnością pomoże zwrócić uwagę widzów z całej Europy. Czy to jednak wystarczy, aby zająć wysokie miejsce? Niestety, jeśli brać pod uwagę oficjalne głosowanie fanklubów Eurowizji z 40 krajów o którym informuje eurowizja.org, nasze szanse są niewielkie. Donatan i Cleo wylądowali w nim dopiero na 24 pozycji, zdobywając zaledwie 13 punktów.

Zobacz: Eurowizja 2014: Donatan i Cleo po pierwszej próbie w Kopenhadze. Mamy wideo!

Na szczęście nieco inne zdanie na ten temat mają bukmacherzy. Jak donosi "Super Express", według bukmacherów nasi artyści mają szansę na przejście do ścisłego finału konkursu i zajęcie w nim wysokiej pozycji. W tym wypadku mamy nadzieję, że tabloid ma rację.

Waszym zdaniem Donatan i Cleo powalczą o dobre noty na Eurowizji?

Zobacz: Jak traktują Polaków na Eurowizji? Donatan: "Nikt nas szczególnie nie lubi"

Piersi, ubijanie masła, pranie na tarce - stroje i show Polski na Eurowizji:

Więcej na temat Eurowizja Donatan Cleo
Przeładuj

Jak dziś wygląda Dominika Ostałowska? Jak zmieniała się przez lata? Możecie mieć problem z rozpoznaniem aktorki

zobacz 01:08