Doda na Festiwalu w Cannes Doda na Festiwalu w Cannes Doda na Festiwalu w Cannes Doda na Festiwalu w Cannes Doda na Festiwalu w Cannes
Doda na Festiwalu w Cannes

Zobacz jej stylizację z festiwalu!

Sukienka marki premium jest na wyciągnięcie Twojej ręki. Wystarczy, że wejdziesz na tę stronę i wykorzystasz kod rabatowy Guess.

 

1/5
Doda na Festiwalu w Cannes

 

Doda w tym roku po raz drugi pojechała na Festiwal Filmowy do Cannes. Z zapartym tchem czekaliśmy na jej pierwsze stylizacje na czerwonym dywanie. W końcu rok temu wysoko zawiesiła poprzeczkę kreacjami od najlepszych projektantów na świecie. 

 

Zobacz: Doda w Cannes w spektakularnej sukni! Zachwyciła na czerwonym dywanie ZDJĘCIA

 

Ale w tym roku piosenkarka i producentka nie zawiodła! Na pierwszy ogień Doda wybrała premierę filmu "Plaire aimer et courir vite". Gwiazda miała na sobie wiązaną na szyi, kopertową sukienkę mini z wcięciem w tali i długim ozdobnym paskiem asymetrycznie zawieszonym z lewej strony. Ta metaliczna kreacja z czarnej, naszywanej superdrobnymi cekinami to dzieło Alexandre'a Vauthiera z kolekcji na wiosnę/lato 18. Kupicie ją w internetowym showroomie Farfetch za, UWAGA, 11 100 zł. Całość uzupełniły buty od Toma Forda. 

 

Doda wyglądała w niej baaaaardzo seksownie. A kto jej towarzyszył podczas premiery? Zobaczcie w naszej galerii!

 

Zobacz także: Doda popłakała się przed naszą kamerą, kiedy opowiadała o ślubie!

 

 

2/5
Doda na Festiwalu w Cannes
ONS

 

Wybór takiej kreacji na czerwony dywan jest nieoczywisty. Ale czy ktoś spodziewał się po Dodzie czegoś skromnego i zwyczajnego? :) 

 

Doda na Festiwalu Filmowym w Cannes uczestniczy w najważniejszych premierach konkursu, zdobywa kontakty z twórcami z całego świata, oczywiście towarzyszy jej... mąż! 

 

Zobacz: Doda miała nie jedną, ale... dwie suknie ślubne!

3/5
Doda na Festiwalu w Cannes
ONS

 

Rok temu podczas Festiwalu w Cannes Doda musiała ukrywać, że Emil Stępień to jej życiowy partner. Dziś już śmiało wkroczyli na czerwony dywan jako szczęśliwe małżeństwo!

 

W tym roku lecimy do Cannes, bardzo się cieszę, bardzo mi się podobało rok temu. Znów mogę tam pojechać, z moim małżonkiem. Nie kryjąc się. Ty nawet nie wiesz, jakie masz szczęście, robić takie fajne rzeczy, takie drobne ruchy, które mi przez tyle miesięcy były niedostępne - mówiła Doda w rozmowie z naszą reporterką o Festiwalu w Cannes. 

 

Zobacz: Doda popłakała się przed kamerą mówiąc o mężu! "Po 1,5 roku nie jest łatwo"

4/5
Doda na Festiwalu w Cannes
ONS

 

Jak Wam się podoba kreacja Dody na czerwonym dywanie w Cannes? My jesteśmy jak najbardziej za!

 

Przypominamy - że już po poworocie z Cannes, Dodę będziecie mogli zobaczyć na żywo pierwszego dnia Polsat SuperHit Festiwal w koncercie platynowym!

 

Zobacz: Tak Doda rozkwita po ślubie! Zobacz, jak prezentowała się podczas konferencji Polsat SuperHit Festiwal 2018

5/5
Doda na Festiwalu w Cannes

 

Czekacie na kolejne stylizacje Doroty z Festiwalu w Cannes? 

 

Zobacz: Doda podzieliła się z fanami teledyskiem ślubnym! Jak wyglądała uroczystość?

 

Więcej na temat Cannes Doda