Cochita Wurst o Donatanie i Cleo. Kobieta z Brodą o My słowianie
Akpa/eurovision.tv

Donatan wyśmiewał Kobietę z Brodą. Ona też skomentowała polski występ

Cochita Wurst o Donatanie i Cleo. Kobieta z Brodą o My słowianie
Akpa/eurovision.tv

Dziś na ustach wszystkich jest Conchita Wurst. Austriacka drag queen zwyciężyła wczoraj w konkursie Eurowizji 2014, a jej występ wzbudził ogromne emocje w całej Europie. Nie ma wątpliwości, że większość była zachwycona osobowością i talentem "Kobiety z brodą", ale nie brakuje też złośliwych komentarzy. Przypomnijmy: Donatan wyśmiewa Conchitę. Popisał się jak zawsze

Conchita okazała się bezkonkurencyjna, a jak ona sama zapatrywała się na show pozostałych wykonawców? Polscy korespondenci w Kopenhadze z Eurowizja.org mieli okazję porozmawiać z sensacją konkursu i nie omieszkali zapytać o występ Polaków. Okazuje się, że Kobieta z brodą jest zachwycona urodą Cleo, a teledysk "My Słowianie" bardzo przypadł jej do gustu.
 

Muszę przyznać, że kocham polską propozycję, tak jak już podkreślałam to podczas konferencji prasowej. Wideo bardzo, bardzo mi się podoba i Cleo jest fenomenalną pięknością, nieprawdaż? Wygląda zjawiskowo! - zachwycała się w rozmowie z serwisem Eurowizja.org Conchita.


Może czas na zgrabny duet i Conchita w stroju seksownej Słowianki? ;)

Zobacz: WSTYD? Polska nie dała punktów Kobiecie z brodą na Eurowizji. Polacy głosowali, ale...Zdjęcia Conchity Wurst przed metamorfozą:

Przeładuj

Oto hitowe wózki dzieci gwiazd! Najdroższy kosztował 20 tysięcy, najtańszy - niecałe 500 zł!

zobacz 01:40