Zaskakujące doniesienia w sprawie występu Cleo i Donatana na Eurowizji
ONS

Tego nie udało się nawet Conchicie! Donatan i Cleo przeszli do historii Eurowizji

Zaskakujące doniesienia w sprawie występu Cleo i Donatana na Eurowizji
ONS

Występem Cleo i Donatana podczas tegorocznej Eurowizji żyła cała Polska. Wszyscy byli w ogromnym szoku, kiedy okazało się, że nie znaleźliśmy się na podium i pojawiły się spekulacje na temat wyników i wygranej Conchity Wurst. Teraz jednak toczą się zaciekłe dyskusje na temat tego, kto będzie reprezentował kraj w Wiedniu. Zobacz: Fani chcą wysłać Dodę na Eurowizję. Artystka odpowiada im na Facebooku

Jednak temat naszych Słowianek i talentu Cleo powraca jak bumerang. Zwłaszcza teraz, kiedy oficjalny serwis eurovision.tv przygotował rankingi stworzone na podstawie najpopularniejszych wpisów na oficjalnych profilach w portalach społecznościowych. Co ciekawe, dzięki postom na Twitterze triumfujemy aż dwukrotnie. 

Na piątym miejscu znalazł się jeden z wpisów ze zdjęciem Cleo i Słowianek, zrobionym na kilka minut przed finałowym występem. Zostało ono polubione ponad 900 razy, a"podane dalej" 1152 razy. Z kolei fotografia słowiańskich dziewczyn za kulisami drugiego półfinału zdobyła prawie 600 polubień i została przekazana dalej blisko 700 razy, co uplasowało Polskę na dziesiątym miejscu w rankingu stworzonym przez eurovision.tv. 

Polskie dziewczyny jednak mają siłę przebicia.

Zobacz: Górniak mogła pojechać na Eurowizję w tym roku. Uniemożliwił jej to poprzedni występ
 
 

Większe piersi Cleo:

Więcej na temat Eurowizja Donatan Cleo
Przeładuj

"Rolnik szuka żony": Czy Ania i Grzegorz korzystają z pomocy niani?

zobacz 01:37