Magdalena Cielecka w czerownej sukni  na Berlinale Magdalena Cielecka w czerowonej sukni na czerwonym dywanie w Berlinie Magdalena Cielecka w czerowonej sukni i Łukasz Wasilewski w czarnym garntirze na czerownym dywanie w Berlinie Magdalena Cielecka w czerowonej sukni na czerwonym dywanie w Berlinie Magdalena Cielcka, Marta Nieradkiewicz, Julia Kijowska w Berlinie
Magdalena Cielecka w czerownej sukni  na Berlinale
ONS.pl
1/6
Magdalena Cielecka w czerownej sukni  na Berlinale
ONS.pl

Magdalena Cielecka na festiwalu Berlinale prezentuje się olśniewająco. Aktorka na wczorajszy (19.02) festiwalowy czerwony dywan wybrała kreację od Tomasza Ossolińskiego. Długa suknia w kolorze ognistej czerwieni z białym akcentem, do tego srebrne szpilki to zestaw, który przyciągał uwagę wszystkich fotoreporterów. Internauci są przekonani, że to celowy zabieg Magdy Cieleckiej, która ubrała się w barwy narodowe. Magdalena Cielecka przyjechała na festiwal z całą ekipą filmu Tomasza Wasilewskiego - "Zjednoczone stany miłości", który walczy o nagrody w konkursie głównym 66. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Berlinie. Dziś wieczorem okaże się czy film zdobędzie nagrodę niedźwiedzia.

Na czerwonym dywanie nie zabrakło reżysera, Marty Nieradkiewicz czy Julii Kijowskiej. Zobacz naszą galerię.

O czym jest film Zjednoczone stany miłości?

Fabuła filmu osadzona jest w Polsce początku lat 90., po przemianach ustrojowych. Cztery kobiety w różnym wieku decydują, że to również dobry czas do zmian w swoim życiu. Zaczynają walkę o szczęście i spełnienie marzeń. Agata (Julia Kijowska) to młoda matka uwięziona w nieszczęśliwym małżeństwie, która szuka ucieczki w innym, niemożliwym do spełnienia związku. Renata (Dorota Kolak) to starsza nauczycielka zafascynowana swoją sąsiadką Marzeną (Marta Nieradkiewicz) - samotną byłą królową piękności, której mąż pracuje w Niemczech. Siostra Marzeny - Iza (Magdalena Cielecka), dyrektorka szkoły, kocha się w ojcu jednego ze swoich podopiecznych.

 

Zobacz także: Polski film w konkursie głównym Berlinale. Czy "Zjednoczonym stanom miłości" uda się pokonać konkurencję?

 

Zobacz zwiastun filmu.

2/6
Magdalena Cielecka w czerowonej sukni na czerwonym dywanie w Berlinie
ONS.pl

Magdalena Cielecka olśniła wszystkich podczas festiwalu Berlinale swoją kreacją na premierze filmu "Zjednoczone stany miłości", w którym gra jedną z głównych ról.

3/6
Magdalena Cielecka w czerowonej sukni i Łukasz Wasilewski w czarnym garntirze na czerownym dywanie w Berlinie
ONS.pl

Na festiwal Berlinale pojechała cała ekipa filmu razem z reżyserem Tomaszem Wasilewskim, który wcześniej zasłynął z innego głośnego filmu "Płynące wieżowce".

4/6
Magdalena Cielecka w czerowonej sukni na czerwonym dywanie w Berlinie
ONS.pl

Magdalena Cielecka w kreacji od Tomasza Ossolińskiego na festiwalu Berlinale 2016.

5/6
Magdalena Cielcka, Marta Nieradkiewicz, Julia Kijowska w Berlinie
ONS.pl

Magdalena Cielecka razem z Julią Kijowską (w sukni od Gosi Baczyńskiej) i Martą Nieradkiewicz na festiwalu Berlinale.

6/6
Magdalena Cielecka w czerowonej sukni i Łukasz Wasilewski w czarnym garntirze na czerownym dywanie w Berlinie
ONS.pl

Magdalena Cielecka i Tomasz Wasilewski na festiwalu Berlinale 2016.

Więcej na temat Magdalena Cielecka Berlinale