Ella Eyre podczas finału X-Factor
ONS

Przewodnik festiwalowicza! Co zabrać ze sobą? Jak się ubrać? Czego się spodziewać? Wszystko o Audioriver 2016

Ella Eyre podczas finału X-Factor
ONS

Festiwal muzyczny Audioriver 2016 zaczyna się już w piątek 29 lipca w Płocku. Wielkie święto fanów muzyki techno każdego roku gromadzi dziesiątki tysięcy ludzi! Jak będzie w tym roku? Kto wystąpi na poszczególnych scenach? Jedną z największych atrakcji będzie koncert Elli Eyre. Gwiazda ma dopiero 22 lata, a już robi prawdziwą karierę! Poza tym na pewno kojarzycie Crystal Castles? Oni też tam będą! Poza tym szukajcie na scenach: XXANAXX, RYSY & Natalii Nykiel, Jamie Woona i wielu, wielu innych!

 

Jak przygotować się na festiwal? Podstawa to oczywiście kupienie biletów. Czasem nie warto czekać na ostatnią chwilę i kupować biletów tuż przed rozpoczęciem festiwalu - a co jeśli się okaże, że ich zabraknie? Warto je kupić minimum kilka dni wcześniej, tym bardziej że biletów może po prostu nie wystarczyć.

 

Kiedy masz już bilety, powinieneś pomyśleć o noclegu. Dobrym rozwiązaniem jest nocowanie w akademikach lub tańszych hostelach albo skorzystanie TOI CAMP na Audioriver 2016, gdzie możesz rozstawić swój namiot, masz tam dostęp do toalet, ochronę 24h. To tańsze rozwiązanie, a przy okazji masz baaardzo blisko do miejsca, w którym odbywają się koncerty.

 

Jak się ubrać na festiwal? Oczywiście możesz ubrać się podobnie jak do klubu. Ale pamiętajmy, warto pomyśleć o pogodzie, która czasem lubi płatać figle - shorty (te z wysokim stanem to hit tego lata!), T-shirt (bardzo modne w tym roku są koszulki z nadrukami), wygodne buty (jedziesz na festiwal, żeby dobrze się bawić i wytańczyć!) i kurtka przeciwdeszczowa - zajmuje mało miejsca, a może cię uratować, kiedy nagle spadnie deszcz!

 

Gotowi na festiwalowe szaleństwa?

 

Zobacz też: Opole 2016 - najciekawsze momenty festiwalu

 

Ella Eyre to jedna z większych gwiazd, które wystąpią na Audioriver.

Ella Eyre na imprezie Party Like a Lord by Somersby
Akpa

 

Festiwalowe szaleństwo czas zacząć!

Więcej na temat Audioriver Festival
Przeładuj

Marietta z "Hotel Paradise" wbija szpilę uczestnikom pierwszej edycji show! "W "Love Island" wszyscy są ładni"

zobacz 01:22