Ewa Chodakowska z mężem na ramówce TVP Ewa Chodakowska z mężem na ramówce TVP Ewa Chodakowska z mężem na ramówce TVP
Ewa Chodakowska z mężem na ramówce TVP
AKPA
1/3
Ewa Chodakowska z mężem na ramówce TVP
AKPA

 

Jesienna konferencja ramówkowa TVP za nami! Na imprezie pojawiło się mnóstwo gwiazd stacji, wśród nich m.in. Ewa Chodakowska, która od września będzie prowadzić swój cykl w "Pytaniu na śniadanie"! Jak prezentowała się z mężem? Oceńcie!

 

Ewa Chodakowska zachwyca na ramówce TVP! 

 

Chodakowska prowadziła już cykl w wiosennej ramówce w każdy poniedziałek. Bardzo cieszyła się z tego, że mogła zacząć przekazywać swoją wiedzę nie tylko w social mediach, ale także w telewizji. Zapraszała gości i przeprowadzała z nimi wywiady. Byli to ludzi, którzy przeszli w swoim życiu spore metamorfozy. Oglądalność cyklu była najwyraźniej bardzo zadawalająca, dlatego Ewa wraca z nim i jesienią.

 

Najpopularniejsza trenerka w naszym kraju, która "podniosła Polki z kanap", pozowała w krótkiej, kwiecistej sukience, pokazując swoje zgrabne, umięśnione i opalone nogi. Na ściance towarzyszył jej oczywiście mąż - Lefteris, który wspiera żonę na każdym kroku. 

 

Zobaczcie, jak świeciła w blasku fleszy na następnej stronie!

 

Polecamy: Demaskujemy najbardziej fit trenerów w Polsce! Dziś wysportowani i sławni, a jak wyglądali kiedyś?

2/3
Ewa Chodakowska z mężem na ramówce TVP
AKPA

Lefteris pozował na ściance w białej koszuli i zielonych spodniach, ale miał też luksusowe dodatki - pasek Hermesa oraz buty Giuseppe Zanotti!

3/3
Ewa Chodakowska z mężem na ramówce TVP
AKPA

Ewa i Lefteris pobrali się w 2013 roku. Od pięciu lat są szczęśliwym małżeństwem i bardzo chronią swoje życie prywatne.