Eveline
1/5

Marka Eveline Cosmetics została wyróżniona podczas gali "Osobowości i Sukcesy Roku 2017"! Statuetka w kategorii "Super Sukces Roku 2017" udowadnia, że jest to jedna z najlepszych polskich marek, której kobiety zaufały. 

Eveline Cosmetics jest liderem na polskim rynku kosmetyków, a także silnym graczem na wszystkich kontynentach – mówiła podczas gali Marketing Manager Eveline Cosmetics Alicja Leśniak. - Firma znana jest klientkom z wyszczuplającej linii Slim Extreme, lidera* w swojej kategorii, bestsellerowych odżywek do paznokci, a także kosmetyków do makijażu oraz pielęgnacji twarzy i ciała. Poza Polską produkty marki są chętnie kupowane w ponad 80 krajach świata. Znajomość potrzeb konsumentów, innowacyjność produktów oraz wyważona relacja ceny do jakości decyduje o silnej pozycji marki na rynku. Jej potwierdzeniem są międzynarodowe nagrody przyznawane przez konsumentów, profesjonalistów, a także środowiska biznesowe.

Co więcej marka jest znana nie tylko na rynku polskim, ale również węgierskim, słowackim, rosyjskim i czeskim. Produkty Eveline Cosmetics można spotkać również na Wschodzie i w Stanach Zjednoczonych. Bez wątpienia jest to jedna z najsilniejszych polskich marek.

 

Eveline za Nielsen – Panel Handlu Detalicznego, Cała Polska jako suma rynków: Hipermarkety, Supermarkety bez Dyskontów, Dyskonty, Duże sklepy spożywcze, Średnie sklepy spożywcze, Małe sklepy spożywcze, Sklepy chemiczne, Kioski, Stacje Benzynowe, sprzedaż w sztukach w okresie I 2016 – XII 2016, W KATEGORII Kosmetyków antycellulitowych i ujędrniających

 

 

Partnerem publikacji jest Eveline Cosmetics

 

Zobacz: Piękne i zadbane dłonie na lato? Zobacz top 3 produktów do pielęgnacji paznokci!

2/5

3/5

4/5

5/5
Eveline

Więcej na temat Eveline Cosmetics