Edyta Górniak na ramówce TVP Edyta Górniak Edyta Górniak Edyta Górniak Edyta Górniak
Edyta Górniak na ramówce TVP
Jak wyglądała?
1/7
Edyta Górniak na ramówce TVP

 

Edyta Górniak wystąpiła na prezentacji wiosennej ramówce Telewizji Polskiej. Gwiazda pojawiła się na oficjalnej gali z udziałem gwiazd TVP nieprzypadkowo. Diwa nagrała piosenkę do serialu "Leśniczówka", który już 3 marca zadebiutuje na antenie TVP 1. Na konferencji prasowej, Edyta Górniak zaśpiewała  "Dom dobrych drzew" na żywo. Zachwytom nie było końca! Wideo na następnej stronie.

 

Zobacz też: Edyta Górniak nagrała piosenkę do nowego serialu TVP! Posłuchajcie!

 

Nie mniejsze zainteresowanie wzbudziła również kreacja Edyty Górniak z wiosennej ramówki TVP. Zdjęcia stylizacji na kolejnych stronach!

 

Polecamy: „Najbardziej chciałabym po raz drugi zostać mamą’’. Edyta Górniak planuje powiększenie rodziny!

2/7
Edyta Górniak
East News

Edyta Górniak pojawiła się na scenie w białej sukni o architektonicznym kroju. Uwagę przykuwały obszerne, podszyte tiulem rękawy. Kreacja podkreślała talię piosenkarki. Stylizację uzupełniły klasyczne szpilki w jasnym, pastelowym odcieniu fioletu. Zobaczcie występ Edyty Górniak z piosenką "Dom dobrych drzew".

 

3/7
Edyta Górniak
East News

Serial "Leśniczówka", który promuje piosenka Edyty Górniak, który opowiada historię Katarzyny Ruszyc (w tej roli Jolanta Fraszyńska), która po tragicznej śmierci dziadka, razem z rodziną wyprowadza się do domu z dala od cywilizacji. Serial będzie można oglądać od poniedziałku do czwartku o godz. 17:55.

4/7
Edyta Górniak
East News

Edyta Górniak była jedną z najjaśniejszych gwiazd prezentacji wiosennej ramówki TVP. Jej suknia zrobiła ogromne wrażenie! Więcej zdjęć na kolejnych stronach fotogalerii.

5/7
Edyta Górniak
East News
6/7
Edyta Górniak
East News
7/7
Edyta Górniak
East News