Edyta Górniak zaśpiewa na gali boksu

TYLKO U NAS: Edyta Górniak wystąpi na... ringu! Znamy szczegóły niezwykłego wydarzenia z udziałem diwy

Edyta Górniak zaśpiewa na gali boksu

Edyta Górniak zaśpiewa na gali Boxing Night 12! Jak wielka gwiazda polskiej sceny muzycznej poradzi sobie na ringu? W końcu Edyta Górniak pierwszy raz pojawi się na takiej imprezie. Znamy szczegóły tego występu. 

Edyta Górniak gwiazdą gali boksu!

Już w sobotę 12 marca 2016 o godz. 15:00 w warszawskim Hotelu Hilton przy ul. Grzybowskiej, Edyta Górniak wraz z Joanną Racewicz czy Marcinem Najmanem pojawi się na konferencji prasowej organizowanej przez Boxing Night 12. Sama gala zaś odbędzie się już 15 kwietnia 2016 roku w Częstochowie. Edyta otworzy wielką galę swoim występem. Z kolei Joanna Racewicz poprowadzi licytację charytatywną na rzecz Oliwiera - chłopczyka bez kończyn, któremu organizatorzy pomagali już podczas wcześniejszych gal, natomiast Marcin Najman, w walce wieczoru, zmierzy się z wymagającym i doświadczonym Jahmaiem Satischem. Transmisję z gali pokaże TVP! My nie możemy się doczekać.

 

Czy na gali Edyta zaprezentuje swój eurowizyjny utwór "Grateful"? Jego oficjalna premiera odbędzie już w środę na antenie RMF FM. Z kolei 5 marca będziemy już znać polskiego reprezentanta. Jeśli będzie nim właśnie Edyta, to nie można wyobrazić sobie lepszej promocji jej piosenki! 

 

Zobacz także: Jurorzy Must Be The Music ocenili szanse Górniak na Eurowizji: "Może jak zapuści wąsy", "Nie jest artystką". Ostro!

 

Edyta Górniak gwiazdą gali boksu!

Edyta Górniak w białej sukni
ONS

Edyta Górniak zaśpiewa na gali Boxing Night 12.

Edyta Górniak w granatowym płaszczu, t-shircie i okularach na ulicy
paparazzi

Edyta Górniak uświetni wielką galę!

Edyta Górniak w tiulowej spódnicy
ONS

Więcej na temat Edyta Górniak
Przeładuj

Doda przerywa milczenie! Zabrała głos w sprawie małżeństwa z Emilem. Mają kryzys?

zobacz 00:39