Doda dała tort Andrzejowi Dudzie
EastNews

Kancelaria prezydenta zabrała głos w sprawie stroju Dody! Gwiazda obraziła prezydenta?

Doda dała tort Andrzejowi Dudzie
EastNews

Podczas gali z okazji 25-lecia Super Expressu, która była transmitowana w telewizji, Doda wywołała kolejny skandal! Tym razem poszło o jej strój - prześwitujące, koronkowe body! Doda w takim seksownym stroju wystąpiła przed prezydentem Andrzejem Dudą i jego żoną Agatą Dudą, którzy podczas gali zasiedli w pierwszym rzędzie. To prezydentowi Doda jako pierwszemu wręczyła tort, a gdy odwróciła się, żeby pójść po kawałek tortu dla Pierwszej Damy, wszyscy zobaczyli jej seksowne pośladki w kusym body. Zdjęcia Dody i Andrzeja Dudy szybko stały się hitem sieci, a nawet powstało już wiele memów z tego nietypowego spotkania kontrowersyjnej piosenkarki i głowy państwa. Kancelaria prezydenta w końcu skomentowała wczorajsze spotkanie Andrzeja Dudy i Dody, o którym dziś mówi cała Polska.

 

Kancelaria prezydenta zabrała głos w sprawie stroju Dody na gali Super Expressu

 

Marek Magierowski, dyrektor Biura Prasowego Kancelarii Prezydenta, w rozmowie z RMF FM skomentował wczorajszą galę i strój Dody! Co powiedział, gdy spytano go, czy Doda obraziła prezydenta?

"Pan prezydent stwierdził, że tort był naprawdę pyszny. Ale myślę, że pani Dorota powinna się ubierać nieco cieplej, bo idą mrozy".

Pojawiły się głosy, że kancelaria prezydenta powinna poznać scenariusz imprezy zanim zgodziła się na wizytę prezydenta na tej gali. Eksperci uważają, że nie powinno dojść do takiej sytuacji, która miała miejsce na scenie podczas wręczania tortu prezydentowi. Czy kancelaria znała scenariusz imprezy?

"Oczywiście znaliśmy scenariusz, ale - jak wiemy - nie wszystko da się przewidzieć w scenariuszu. Wręczenie przez Dodę kawałka tortu panu prezydentowi i pani prezydentowej nie było planowane", powiedział Marek Magierowski.

Co o tym myślicie? Czy swoim strojem Doda obraziła prezydenta?

 

Zobacz też: Doda baaardzo kuso ubrana wręcza tort Andrzejowi Dudzie. Co na to żona Agata? ZDJĘCIA mówią wszystko

 

Doda na gali Super Expressu

Doda
East News

Tak wyglądało spotkanie Dody i Andrzeja Dudy

Doda, Andrzej Duda
East News

Zdjęcie Dody i prezydenta szybko doczekało się zabawnych memów!

Andrzej Duda, Doda
Internet

Więcej na temat Doda Andrzej Duda
Przeładuj

Te gwiazdy zainwestowały w swoje zęby! Kiedyś nie uśmiechały się tak chętnie: Pazura, Piaseczny, Lewandowska...

zobacz 01:22