Anna Mucha, Katarzyna Zielińska i Marta Żmuda Trzebiatowska na imprezie marki La Millou
ONS/East News

Anna Mucha, Małgorzata Rozenek, Marta Żmuda Trzebiatowska, Maja Bohosiewicz, Aleksandra Kisio, Odeta Moro i wiele innych gwiazd pojawiło się na śniadaniu prasowym marki La Millou. Panie w zdecydowanej większości zaprezentowały się w prawdziwie wiosennych stylizacjach. My zwróciliśmy uwagę m.in. na Małgorzatę Rozenek, która podkreśliła świetną figurę w bardzo krótkiej sukience w kwiaty, oraz na Katarzynę Zielińską, która wybrała komplet w modny zwierzecy print. 

Zobaczcie sami, które gwiazdy pojawiły się w salonie marki La Millou i jak prezentowały się na imprezie. Która stylizacja jest najfajniejsza? Głosujcie w naszej sondzie! 

Zobacz także: Marynarki we wzory w stylu Julii Wieniawy. Jak je nosić, aby nie pogrubiały?

1/5
Katarzyna Zielińska na imprezie marki La Millou
ONS

Katarzyna Zielińska wybrała stylizację w bardzo modny zwierzęcy wzór w czarno-białych kolorach. Podoba się Wam look aktorki? Zobaczcie, jak prezentowały się pozostałe gwiazdy! 

2/5
Anna Mucha na imprezie marki La Millou
ONS

Anna Mucha postawiła na klasykę- proste spodnie połączyła z błękitną koszulą z żabotem. Look gwiazdy "M jak miłość" uzupełniał żółty płaszcz. 

3/5
Małgorzata Rozenek i Maja Bohosiewicz na imprezie marki La Millou
East News/ONS

Na imprezie nie mogło zabraknąć Małgorzaty Rozenek, która promuje najnowszą kolekcję marki produkującej akcesoria dla dzieci. Butik La Millou odwiedziła również Maja Bohosiewicz. 

 

4/5
Magdalena Waligórska i Aleksandra Kisio na imprezie marki La Millou
ONS

Wśród gwiazd zauważyliśmy również przyszłą mamę, Magdalenę Waligórską oraz Aleksandrę Kisio, która w połowie 2018 roku urodziła drugie dziecko. 

5/5
Beata Sadowska i Odeta Moro na imprezie marki La Millou
ONS

Beata Sadowska i Odeta Moro wybrały podobne jeansowe stylizacje. Która wyglądała lepiej?