Anna Lewandowska odebrała nagrodę dla Roberta Lewandowskiego Anna Lewandowska czy Ewa Bilan? Robert Lewandowski Anna Lewandowska na Balu Mistrzów Sportu Anna Lewandowska na Balu Mistrzów Sportu
Anna Lewandowska odebrała nagrodę dla Roberta Lewandowskiego
ONS/Instagram
Piękne słowa!
1/5
Anna Lewandowska odebrała nagrodę dla Roberta Lewandowskiego
ONS/Instagram

Anna Lewandowska odebrała nagrodę dla Roberta! Wiemy już, że Najlepszym Sportowcem 2017 roku w 83. Plebiscycie Przeglądu Sportowego został Kamil Stoch. Skoczek wygrał z Robertem Lewandowskim, który ostatecznie zajął drugie miejsce. Nagrodę w imieniu piłkarza odebrała Anna Lewandowska. Żona "Lewego" podziękowała za wsparcie i przyznała, że jej męża czeka bardzo pracowity rok!

Co Anna Lewandowska powiedziała na scenie? I komu za wsparcie podziękował sam Robert Lewandowski? Tego dowiecie się z naszej galerii. 

Zobacz także: Takie żony to skarb! Żona Lewandowskiego czy Stocha? Która wypadła lepiej na Balu Mistrzów Sportu? POJEDYNEK

2/5
Anna Lewandowska czy Ewa Bilan?

Robert Lewandowski nie mógł pojawić się osobiście na Balu Mistrzów Sportu, dlatego nagrodę dla piłkarza odebrała jego żona.  

Ponownie mam zaszczyt odebrać statuetkę za Roberta, który przebywa obecnie w Katarze, gdzie ciężko trenuje.  Wierzę, że przyniesie to efekty, zaowocuje wieloma bramkami w tym sezonie, a nam wszystkim, kibicom da dużo radości i pozytywnych emocji. Robert poprosił mnie o przekazanie słów wdzięczności, dlatego to czynię. Za wsparcie, za statuetkę, za drugie miejsce. Miniony rok był dla Roberta wyjątkowy i pracowity. Odnoszenie sukcesów, jak dobrze państwo wiecie, wiąże się z intensywną pracą, ciągłą motywacją i wsparciem. I właśnie za to wsparcie Robert dziękuje kibicom i prosi o kibicowanie w tym roku, bo to będzie bardzo ważny rok dla reprezentacji Polski w piłce nożnej. Raz jeszcze dziękuję w imieniu Roberta i swoim, bo nie tylko piłka nożna jest sportem drużynowym, ale przede wszystkim rodzina - powiedziała Anna Lewandowska. 

A co powiedział sam Robert Lewandowski? Nie zabrakło podziękowań dla Ani i Klary! 

3/5
Robert Lewandowski
East News

Robert Lewandowski przesłał krótkie nagranie, w którym podziękował swoim fanom, żonie i córce.

Raz się wygrywa, raz się przegrywa, ale dziękuję wszystkim którzy trzymali za mnie mocno kciuki w tym roku. Mojej żonie Ani, córce Klarze, która ogląda większość meczów w których gram. Mojej rodzinie, przyjaciołom no i oczywiście wszystkim kibicom. Dziękuję za to wyróżnienie- powiedział Robert Lewandowski. 

 

4/5
Anna Lewandowska na Balu Mistrzów Sportu
ONS

Żałujecie, że Robert Lewandowski nie wygrał plebiscytu i nie zajął pierwszego miejsca? 

5/5
Anna Lewandowska na Balu Mistrzów Sportu
ONS

Podobała się Wam przemowa Ani i Roberta? 

Więcej na temat Anna Lewandowska