Agnieszka Kaczorowska, zdjęcie z Instagrama
Instagram

Agnieszka Kaczorowska podkreśliła ciążowy brzuszek, jest już naprawdę duży!

Agnieszka Kaczorowska, zdjęcie z Instagrama
Instagram

Agnieszka Kaczorowska ma już naprawdę duży ciążowy brzuszek! Gwiazda serialu "Klan" już za kilka miesięcy po raz pierwszy zostanie mamą. Gwiazda i jej mąż, Maciej Pela w programie "Dzień Dobry TVN" zdradzili ostatnio, że będą mieli córkę. 

Małe pelątko to dziewczynka, spodziewamy się dziewczynki. Chyba, że nam wywinie jakiś numer przy porodzie... ale spodziewamy się dziewczynki i już teraz możemy o tym oficjalnie mówić- zdradziła Agnieszka Kaczorowska. 

Teraz przyszła mama przygotowuje się do narodzin maleństwa, ale nie rezygnuje przy tym z życia w show-biznesie. Ostatnio Agnieszka Kaczorowska pojawiła się na otwarciu kliniki stomatologicznej. Zobaczcie zdjęcia!

Agnieszka Kaczorowska podkreśliła duży ciążowy brzuszek

Agnieszka Kaczorowska pojawiła się na otwarciu kliniki Warsaw Dental Center w długiej, obcisłej sukience, która podkreśliła coraz większy ciążowy brzuszek. Kreację w modny zwierzęcy print uzupełniła czarnymi sandałkami na wysokiej szpilce i małą torebką z łańcuszkiem. Zobaczcie sami, jak preznetowała się przyszła mama! Agnieszce Kaczorowskiej towarzyszył mąż, Maciej Pela. 

Agnieszka Kaczorowska z mężem na imprezie.

Agnieszka Kaczorowska z mężem na otwarciu kliniki stomatologicznej
ONS
 

Przyszła mama ma już duży brzuszek!

Agnieszka Kaczorowska z mężem na otwarciu kliniki stomatologicznej
ONS

 

Przeładuj

"Hotel Paradise: Ivan odpowiada na zarzuty Aty! "Została urażona damska duma”. Tego nie pokazali w telewizji!

zobacz 05:13