1/7

Agnieszka Chylińska została uhonorowana medalem Gloria Artis dla najbardziej zasłużonych artystów. Pamiętacie, jak kilkanaście lat temu młodziutka Agnieszka dosadnie powiedziała swoim nauczycielom , co o nich sądzi? Tegoroczny Dzień Nauczyciela świętowała w Ministerstwie Kultury odbierając odznaczenie. To kolejny dowód, jak ogromną metamorfozę przeszła Agnieszka Chylińska w ostatnich latach. Nie tylko wizerunkową, ale także muzyczną.

Agnieszka Chylińska odznaczona medalem Gloria Artis

Rockmanka sześć lat temu zdziwiła wszystkich, kiedy wydała płytę "Modern rocking" w popowym klimacie. To był dopiero początek wielkiej zmiany. Później gwiazda przefarbowała się na blond i obcięła włosy i widać, że ten wizerunek odpowiada jej najbardziej. Nie skończyło się tylko na muzyce. Artystka pisze książki dla dzieci, które rozchodzą się jak świeże bułeczki i wspiera młode talenty w show "Mam talent".

 

Zobaczcie, jak prezentowała się Agnieszka Chylińska na uroczystości!

2/7

Medal Gloria Artis jest bardzo prestiżowym odznaczeniem, dlatego Agnieszka Chylińska może być szczególnie dumna.

3/7
Agnieszka Chylińska w białej koszuli

Na tę okazję Agnieszka Chylińska nie eksperymentowała ze strojem tylko postawiła na klasyczny biało-czarny zestaw.

4/7

Jednak Agnieszka Chylińska nie byłaby sobą, gdyby nie przełamała tej klasyki oryginalnym płaszczem z geometrycznymi rękawami.

5/7
Elegancka Agnieszka Chylińska

Na spotkaniu pojawiło się wiele gwiazd, które również zostały uhonorowane. Wśród nich znalazła się między innymi Edyta Górniak.

 

Zobacz: Zjawiskowa Edyta Górniak uhonorowana medalem w Ministerstwie Kultury!

6/7
7/7
Więcej na temat Agnieszka Chylińska