bio

 • Wiek:
  47 lat
 • Data urodzenia:
  24 stycznia 1974
 • Pochodzi z:
  Bydgoszcz
 • Znany/a z...:
  Tylko nie mów nikomu
 • Zawód:
  dziennikarz, dziennikarz telewizyjny, reżyser
 • Znak zodiaku:

Tomasz Sekielski to dziennikarz radiowy i telewizyjny, reżyser i twórca filmów dokumentalnych. Urodził się w styczniu 1974 roku w Bydgoszczy. W czasie swojej kariery związany był z wieloma redakcjami, m.in: TVN, TVP1, Wprost i Wirtualna Polska. Ostatnio zasłynął głośnym filmem "Tylko nie mów nikomu" o wykorzystywaniu seksualnym dzieci w Kościele Katolickim.

Tomasz Sekielski: kariera dziennikarska

Swoją karierą zaczynał w katolickim Radiu VOX w Bydgoszczy, następnie był zatrudniony w Radiu Wawa i Radiu dla Ciebie.

Przez niemal 10 lat był reporterem TVN - relacjonował ważne momenty w historii Polski i świata, m.in: wojnę w Kosowie czy aferę Rywina. Na łamach TVN24 prowadził audycję Kuluary oraz program Prześwietlenie. Prowadził również programy Teraz My, Magazyn 24 godziny oraz Czarno na Białym w telewizji TVN.

Współpracował również z telewizjami TVP1 i TVP info, Radiem Tok FM oraz Tygodnikiem Wprost.

W 2018 roku założył własny kanał na serwisie YouTube. W tym samym roku podjął współpracę z Wirtualną Polską oraz został prowadzącym programu Rano Onet.

W maju 2019 roku opublikował na swoim kanale YouTube głośny film dokumentalny "Tylko nie mów nikomu". Produkcja, dotycząca pedofilii w Kościele był szeroko komentowany przez polskie i zagraniczne media. Kilka dni po premierze filmu swoje oświadczenie wydali wysoko postawieni duchowni, m.in: prymas Polski Wojciech Polak.

Tomasz Sekielski: życie prywatne

Tomasz Sekielski jest mężem Anny Sekielskiej, z którą ma dwójkę dzieci - córkę Julię i syna Łukasza. W 2015 roku zamieszkali na Podlasiu. Anna pracuje tutaj jako licencjonowany przewodnik, a także założyła wydawnictwo Od deski do deski. Sekielscy są wielbicielami zwierzą, obecnie posiadają pięć psów i cztery koty. W dniu dzisiejszych dziennikarz mieszka ze swoją córką w Warszawie - Julia uczęszcza do tutejszego liceum.

Na co dzień walczy z otyłością i uzależnieniem od jedzenia, jeszcze niedawno potrafił zjeść kilka drożdżówek dziennie. Od marca tego roku zaczął się odchudzać, czym chętnie dzieli się z opinią publiczną.