bio

 • Wiek:
  52 lat
 • Data urodzenia:
  17 czerwca 1968
 • Zawód:
  prezenter telewizyjny
 • Wzrost:
  186cm
 • Znak zodiaku:

Tomasz Jacyków – stylista, pochodzący z Kołobrzegu. W 1991 roku zaczął pracować z Markiem Czudowskim. Kilka lat później rozpoczął współpracę z magazynami „Elle”, „Twój Styl”, „Uroda”, „Sukces”, „Pani”, „Playboy” i „Cosmopolitan”, jako stylista do sesji na okładki czasopism. Był twórcą wizerunku trzeciej edycji uczestników programu rozrywkowego „Idol”, a także „Showtime” i „Przebojowe Polki”. Tworzył także kreacje bohaterom filmu „Prostytutki”, czy „Złoty Środek”. Jest jurorem „Off Fashion Kielce”, „Warsaw Fashion Street” i konkursu „Oskary Mody”. Występował w programie Kuby Wojewódzkiego i Szymona Majewskiego, którego uważa za najlepiej ubranego mężczyznę w Polsce. Gościł także w „Rozmowach w Toku” i w „Pytaniu na Śniadanie”.

Obecnie współpracuje z Viva Polska i MTV. Był jurorem programu „Gwiazdy tańczą na lodzie”. Projektuje również kostiumy dla Teatru Syrena i Teatru Rozrywki. W 2014 roku razem z Joanną Horodyńską zaczął współprowadzić program „Gwiazdy na dywaniku”, w którym ocenia stylizacje osób ze środowiska showbiznesu.

Zdeklarowany gej - jak informowały tabloidy, w wieku 15 lat został ojcem dziecka koleżanki własnej matki, z którym nie utrzymuje kontaktu.