bio

 • Wiek:
  26 lat
 • Data urodzenia:
  22 stycznia 1995
 • Pochodzi z:
  Łódź
 • Znany/a z...:
  Taniec z gwiazdami
 • Zawód:
  modelka
 • Wzrost:
  174cm
 • Znak zodiaku:

Sandra Kubicka - urodzona 22 stycznia 1995 roku w Łodzi modelka, która osiągnęła sukces nie tylko w Polsce. W 2008 roku celebrytka przeniosła się wraz z rodziną do Stanów Zjednoczonych. To właśnie tam stawiała swoje pierwsze kroki w świecie modelingu. Jej kariera rozpoczęła się, gdy gwiazda miała zaledwie 13 lat. To właśnie wtedy mama namówiła ją, aby wzięła udział w konkursie, w którym nagrodą był kontrakt z agencją modelek. Sandrze udało się dotrzeć do finału, jednak została zdyskwalifikowana. Wszystko przez to, że odmówiła wzięcia udziału w konkurencji, w której miała zaprezentować dowolny talent. Mimo wszystko organizatorzy konkursu zaproponowali jej kontrakt z agencją Next Model Management. 

Sandra Kubicka bardzo szybko osiągnęła sukces. Jej zdjęcia ukazały się w takich pismach, jak choćby "Cosmopolitan", "Glamour", "InStyle" czy też "Maxim". Zachwycili się nią także wydawcy amerykańskiego "Playboya". Sandra doczekała się tam nawet swojej rozkładówki. Kubicka znalazła się również na liście stu najseksowniejszych nazwisk Ameryki według magazynu "Maxim". 

W Polsce Sandra Kubicka ma również ogromne grono fanów. Jej interesy prezentuje Małgorzata Leitner. W 2019 roku modelka pojawiła się w 10. edycji "Tańca z gwiazdami". Jej trenerem został Adam Adamonis. 

Życie prywatne Sandry Kubickiej

Sandra Kubicka jest zaręczona z Kaio Alves Goncalvesem, którego poznała kilka miesięcy wcześniej. Para planuje ślub. Zakochani myślą również o dzieciach. Sandra Kubicka podkreśla jednak, że w jej przypadku sprawa nie jest zbyt prosta. Modelka choruje bowiem na zespół policystycznych jajników. Sandra Kubicka jest w trakcie leczenia.