bio

  • Pochodzi z:
    Popielewo
  • Zawód:
    dziennikarz, pisarz

Przemysław Kossakowski urodził się w 1972 roku, pochodzi z Częstochowy. Kossakowski wyjechał później do miasteczka Popielewo w okolicach Połczyna-Zdroju, potem do Łodzi. Kossakowski był przez kilka lat w szczęśliwym związku małżeńskim, po latach się rozwiódł, sprzedał dom i musiał całkowicie zmienić swoje życie. Kiedy zaczęły się pojawiać w jego życiu coraz większe problemy finansowe, dostał propozycję pracy jako dokumentalista w TTV.

 

Kariera Przemysława Kossakowskiego

"Kossakowski. Szósty zmysł", "Kossakowski. Inicjacja", "Kossakowski. Wtajemniczenie", "Kossakowski. Być jak..." - to tylko kilka z jego programów, które prowadził.

Prywatnie Kossakowski jest wielbicielem malarstwa flamandzkiego, boksu, baletu, a także polskiego hip-hopu. Uwielbia też rysować. Jego słabością są... tatuaże.

 

Przemysław Kossakowski - związek z Martyną Wojciechowską

Przemysław Kossakowski nieoficjalnie wiązany jest z Martyną Wojciechowską. Para nie mówi dużo o swoim związku (Przemysław Kossakowski PIERWSZY RAZ skomentował związek z Martyną Wojciechowską!), ale już kilkukrotnie zostali przyłapani na wspólnych zdjęciach.