bio

 • Wiek:
  42 lat
 • Data urodzenia:
  16 marca 1979
 • Zawód:
  piosenkarz, muzyk, kompozytor
 • Wzrost:
  182cm
 • Znak zodiaku:

Piotr Kupicha – urodzony w Tychach wokalista, kompozytor i gitarzysta, założyciel zespołu Feel. W 1995 roku kupił swoją pierwszą gitarę i tak rozpoczęła się jego przygoda z muzyką. Następnie założył pierwszy zespół rockowy Ragabash. W kolejnych latach był wokalistą kolejnych grup, m. in. Sami, a w 2004 roku postanowił założyć grupę muzyczną Feel, która zadebiutowała piosenką „A gdy jest już ciemno”. W 2007 roku na Festiwalu w Sopocie razem z zespołem otrzymał Bursztynowego Słowika oraz Słowika Publiczności. W tym samym roku zespół wydał swoją pierwszą płytę zatytułowaną „Feel”, następną dwa lata później.

Wziął udział w programie „Tylko nas Dwoje”, gdzie był nauczycielem wokalnym Anny Bosak. Wokalista zajął trzecie miejsce. Razem z innymi muzykami nagrał utwór „Muzyki moc” za który otrzymał nagrodę VIVA Comet 2011. Można go też było zobaczyć w programie rozrywkowym „Bitwa na głosy”, gdzie prowadził grupę z Katowic. Kompozytor zajął pierwsze miejsce, a wygraną (razem z grupą) przeznaczył na Hospicjum Cordis w Katowicach.

Jego żoną była Agata Frąś. Ma z nią dwóch synów. Para rozstała się po 8 latach. Jeszcze przed ogłoszeniem rozwodu Kupicha był widywany z Eweliną Sienicką, z którą obecnie ma córkę Jagodę.