bio

 • Wiek:
  32 lat
 • Data urodzenia:
  3 marca 1989
 • Pseudonim:
  PeKay, Pikej
 • Zawód:
  raper
 • Znak zodiaku:

Piotr Kukulski – pseudonim PeKay, Pikej. Polski raper, syn Jarosława Kukulskiego – autora największych przebojów pierwszej żony – Anny Jantar, brat Natalii Kukulskiej – znanej polskiej wokalistki. Obecnie jest w konflikcie z siostrą, a media spekulują, że przedmiotem sporu jest majątek po ojcu.

Nagrał takie utwory jak „Yeah”, „Chopin”, „Siła miasta”, „Wieprz terror” czy „Baby know”. Planuje otworzyć własne studio nagraniowe. Nagrał teledysk „Haters Generations”, w którym odniósł się do krytyków muzycznych zarzucających mu niewłaściwy akcent w języku angielskim. Kilka dni później na swoim kanale na Youtube opublikował film, w którym oświadczył, że kończy karierę muzyczną. Rok później w programie „Dzień Dobry TVN” oświadczył, że nie zamierza kończyć kariery, a opublikowany filmik był żartem. Obecnie ma ponoć propozycje z branży disco polo.

Na co dzień PeKay interesuje się grą w golfa, uprawia snowboard i windsurfing. Słynie z życia w luksusie i imprezowego stylu życia. Zasłynął też zdjęciem z Patrycją Wojnarowską na inmprezie "Samochód Roku Playboya" - dziewczyna miała bardzo odważną sukienkę z... dużą częścią pupy na wierzchu.