bio

  • Znany/a z...:
    Uczesnictwa w 5. edycji show "Rolnik szuka żony" w TVP
  • Zawód:
    rolnik

Marek Ostrowski to jedna z najbardziej tajemniczych postaci w programie "Rolnik szuka żony". 47 letni mężczyzna miał nadzieje, że dzięki udziale w programie pozna kogoś z kim będzie mógł założyć rodzinę. Prowadzi gospodarstwo w miejscowości Żydowo wraz z mamą Krystyną.

Marek Ostrowski z Rolnik szuka żony - życiorys

Marek jest z wykształcenia technikiem obróbki skrawaniem. Przez kilka lat po szkole pracował za granicą - w Niemczech i Anglii. Zatęsknił jednak z rodziną i postanowił powrócić do Polski. Tutaj założył gospodarstwo i do dnia dzisiejszego prowadzi je ze swoją mamą Krystyną. Ma czwórkę rodzeństwa, która wyprowadziła się z rodzinnej miejscowości. W 2018 roku zdecydował się na udział w programie "Rolnik szuka żony", gdzie poszukiwał kandydatki na swoją życiową partnerkę. Marek marzy o żonie i gromadce dzieci.

Marek Ostrowski z Rolnik szuka żony prywatnie

Do tej pory nie zdołał znaleźć szczęścia w miłości. Jego ostatni pół roczny związek nie skończył się zbyt dobrze. Według mamy Marka kobieta ta zostawiła go dla innego mężczyzny.

W poprzednim związku nie zostałem dobrze potraktowany, ale to przeszłość - mówił dla Party.pl.

Jest troskliwym i odpowiedzialnym mężczyzną. Jak mówi, najważniejsza dla niego jest miłość i wierność. Jak mówi jego mama to dobry chłopak i… przystojniak.

Nigdy żadnej dziewczynie nie zrobiłem krzywdy, żebym ją zwodził, czy coś takiego - zapewniała w programie.

Podczas otwierania listów Marek okazał się chyba najmniej zdecydowanym uczestnikiem 5. edycji "Rolnik szuka żony".

Ma duszę sportowca. Uwielbia spędzać czas na świeżym powietrzu i jest bardzo aktywny fizycznie. Często pływa, jeździ rowerem oraz gra w ping-ponga. Uważa się za realistę, podchodzi do życia jednak bardzo pozytywnie i myśli, że nie ma rzeczy niemożliwych.