bio

 • Wiek:
  28 lat
 • Data urodzenia:
  18 maja 1992
 • Zawód:
  modelka, aktorka
 • Wzrost:
  171cm
 • Znak zodiaku:

Marcela Leszczak – polska modelka i aktorka. Zdobyła tytuł Miss Konina, została też drugą wicemiss Wielkopolski, a w 2011 roku była półfinalistką Miss Polski. Zanim rozpoczęła przygodę z modelingiem, pracowała w warsztacie samochodowym swojego ojca w Koninie i układała kostkę brukową.

W 2013 roku wzięła udział w trzeciej edycji programu rozrywkowego „Top Model” i dostała się do finału, gdzie konkurowała i przegrała o włos z Zuzą Kołodziejczyk. Tego samego roku wystąpiła w serialu „Miłość na bogato” emitowanym na kanale Viva Polska, gdzie wcieliła się w postać modelki Marceliny. Współpracuje z marką „Eclair”, której kosmetyki promuje. W 2014 roku zagrała epizodyczną rolę celebrytki w filmie „Wkręceni 2”. W tym samym roku w Stanach Zjednoczonych jej zdjęcie znalazło się na okładce książki „Beloved” autorstwa Corinne Michaels.

Marcela Leszczak razem z raperem Lui'em nagrała piosenkę pt. „Zostań”. W 2015 roku wzięła udział w ślubnej sesji zdjęciowej do magazynu „Młoda Para. Od A do Z”, w sesji dla firmy „Lou” i dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Uczestniczyła również w programie rozrywkowym „Rozmowy w toku” w TVN.

Nie mówi o swoim życiu prywatnym, zamieszcza jedynie na portalach społecznościowych zdjęcia z przystojnymi mężczyznami.