bio

  • Wiek:
    41 lat
  • Data urodzenia:
    23 lutego 1979
  • Wzrost:
    165cm
  • Znak zodiaku:

Magdalena Ogórek – pochodząca z Rybnika historyk i doktor nauk humanistycznych. Podczas studiów odbywała praktyki w Kancelarii Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, w 2009 roku zdobyła stopień naukowy doktora nauk humanistycznych.

Była pracownikiem administracji państwowej w tym Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji, ekspertem w Klubie Parlamentarnym SLD, konsultantem Narodowego Banku Polskiego oraz wykładowcą. Współprowadziła z Bartoszem Węglarczykiem (z którym jest ostatnio związana) program „Świat”, a także prowadziła program „Atlas Świata” w TVN24 Biznes i Świat. W 2015 roku kandydowała na prezydenta RP z ramienia SLD. Pojawiła się gościnnie w takich serialach, jak „Lokatorzy”, „Na dobre i na złe” czy w „Czego się boją faceci, czyli seks w mniejszym mieście”.

Media informowały o trwającym rozwodzie z byłym posłem SLD – Piotrem Mochnaczewskim, z którym ma córkę. Na imprezach pojawiała się zaś z popularnym dziennikarzem Bartoszem Węglarczykiem. Ostatnio znów widywana jest w towarzystwie męża. 

Jej stylizacje i poszczególne elementy garderoby są szeroko komentowane przez prasę.