bio

 • Data urodzenia:
  1988
 • Pochodzi z:
  Kielce
 • Znany/a z...:
  zwyciężczyni programu "Big Brother"
 • Pseudonim:
  Madzia
 • Zawód:
  wizażystka

Magda Wójcik ma 31 lat i pochodzi z Kielc. Pochodzi z inteligenckiej rodziny - jej mama jest wykładowcą, a tata lekarzem. Zaraz po ukończeniu liceum wyjechała do Wielkiej Brytanii. W Szkocji studiowała biotechnologię żywności, została magistrem. 

Jej prawdziwą pasją jest jednak moda i makijaż. W programie „Big Brother” poświęcała do dwóch godzin dziennie na make-up. Nagrodę w programie TVN 7 (jest to 100 tysięcy złotych) chce przeznaczyć na rozwój własnej marki modowej.

Magda Wójcik - przyjaźń z gwiazdami

Zanim Magda Wójcik weszła do domu Wielkiego Brata widzowie, obserwując jej Instagram, mogli dowiedzieć się, że uczestniczka show koleguje się z gwiazdami - m.in. Maffashion, która kibicowała jej podczas wielkiego finału. Doskonale zna się również z Dawidem Kwiatkowskim, Janem Dąbrowskim, Sylwią Przybysz czy Julią Wieniawą. 

Magda Wójcik i Oleh - romans w Big Brotherze

W trakcie programu Magda dała się poznać jako bezkonfliktowa i ciepła osoba, która nie wchodziła w kłótnie i łagodziła wszelkie awantury. Najwięcej emocji budził jej związek z Olehem, młodszym o 10 lat uczestnikiem show, który odpadł tuż przed finałem! W trakcie show Oleh nominował ją kilkukrotnie, o czym dowiedziała się w tuż przed finałem. Zakochani wyjaśnili sobie wszystkie zawisłości, jednak Madzia zapowiedziała, że obejrzy wszystkie odcinki show, żeby upewnić się, czy mężczyźnie można zaufać. Wójcik chce również sprawdzić, czy poza programem będą potrafili się dogadać. Na razie ich relacja rozwija się bardzo dobrze!