bio

  • Data urodzenia:
    11-04-96
  • Znany/a z...:
    wokalistka, Gwiazda YOUNG Party.pl, uczestniczka "Tańca z Gwiazdami"
  • Zawód:
    piosenkarka
  • Znak zodiaku:

23-letnia Magda Bereda to piosenkarka, youtuberka i influencerka. W 2019 roku zwyciężyła w plebiscycie Party.pl na najpopularniejszego idola nastolatków w Polsce i zdobyła tytuł Gwiazdy Young Party.pl, pokonując m.in. Roksanę Węgiel czy Dawida Kwiatkowskiego. 8 lat temu zaczęła prowadzić swój kanał na YouTubie, który dziś śledzą miliony fanów w całej Polsce. Jej wersję „Despacito” obejrzało ponad 5 mln osób. 

Magda Bereda w "Tańcu z Gwiazdami" 

W 2019 roku została uczestniczką programu „Taniec z Gwiazdami”, partneruje jej Kamil Kuroczko. W dwóch pierwszych odcinkach zdobyli najniższe noty od jurorów, ale dzięki widzom przeszli do kolejnych odcinków.

Magda Bereda - chłopak

Od lat związana jest z Łukaszem, na którego mówi Luka. Poznali się tuż po maturze:

Luka prowadził miting dla twórców internetowych Meetup we Wrocławiu. Moja mama napisała do niego e-mail z pytaniem, czy mogłabym na tej imprezie zaśpiewać. Wcześniej dostawałyśmy odpowiedzi raczej odmowne, bo nie byłam jeszcze popularna. A Łukasz odpisał, że widzi mnie na scenie. Po koncercie chwilę rozmawialiśmy. Byłam wtedy chorobliwie nieśmiała, nie wiedziałam, jak się z nim pożegnać, bo biegł jeszcze na afterparty, a ja wracałam do domu - powiedziała w rozmowie z Party wokalistka. 

Gwiazda szykuje się do wydania debiutanckiej płyty pod skrzydłami wytwórni Universal Music Polska.